WLKS drugi w mistrzostwach U-16 na Mazowszu (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2018/11/13 14:57    views 332
WLKS drugi w mistrzostwach U-16 na Mazowszu

WLKS Siedlce-Nowe Iganie był organizatorem Mistrzostw Województwa Mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów.

W kategorii 75 kg złoty medal zdobył Weronika Gałecka, która nie miała konkurentek. Brąz przypadł w udziale Oldze Komorowskiej (kat. 69 kg). W wielu kategoriach swoje umiejętności zaprezentowały medalistki mistrzostw Polski juniorek.

W rywalizacji juniorów pierwsze miejsce zdobył Rafał Kamiński (kat. 94 kg). Srebro wywalczył Tomasz Nowosielski (kat. 69 kg), zaś brąz Kamil Tomczak (56 kg).

Gospodarze nie byli przesadnie gościnni. WLKS zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, ustępując jedynie UOLKA Ostrów Mazowiecka. Przy okazji mistrzostw odbył się pierwszy zjazd kursantów, marzących o uprawnieniach sędziego podnoszenia ciężarów

W zawodach wzięło udział 40 zawodniczek i zawodników.

źródło: własne / Życie Siedleckie; foto: Maciej Sztajnert