Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej – wyniki

   
Autor:
Dodano: 2018/11/15 19:50    views 2654

8 listopada Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem „Otwartych Mistrzostw Siedlec w pływaniu im. M. Żyburowej”. Zawody zorganizowano z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Otwarte Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. M. Żyburowej przeprowadzono na pływalni SP nr 8. Rywalizacja prowadzona była zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zawody rozgrywano w 5 kategoriach wiekowych oraz w kategorii niepełnosprawnych. Uczestnicy rywalizowali w dwóch stylach: klasycznym i dowolnym.

Pierwsza trójka z każdej kategorii wiekowej otrzymywała dyplom, medal lub statuetkę oraz nagrody rzeczowe.

Za organizację zawodów odpowiedzialny był TKKF Siedlce. Współorganizatorem był Urząd Miasta Siedlce oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach.

W załączeniu szczegółowe wyniki zawodów.

WYNIKI

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: Maciej Sztajnert
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Małgorzata
Gość
Małgorzata
1 rok 3 miesięcy temu

Witam, w grupie wiekowej 2003-2005 startowała moja córka Wiktoria Wójcicka reprezentująca Katolicką Szkołę Podstawową /KSP/ w Siedlcach. Z załączonych danych wynika, że w ogóle jej tam nie było!
Za pierwszym bowiem razem /styl dowolny/ nazwisko zostało zmienione na „Wiktoria Wójciak” /KS Neptun !!!/ zaś za drugim /styl klasyczny/ na „Wiktoria Wojnicka”/KS !!!/ Czy to aż tak trudne nazwisko aby podać je prawidłowo ? Proszę o sprostowanie
Małgorzata Wójcicka

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny