Pięciosetowy bój Ósemki ze szczęśliwym zakończeniem (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2018/11/15 1:20    views 834

W meczu 10 kolejki II ligi Ósemka Siedlce pokonała we własnej hali MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:2.

Ósemka wróciła do ligowej rywalizacji po kilkunastu dniach przerwy, gdyż w 9 kolejce siedlczanki pauzowały. W starciu z MUKS Tomaszów Mazowiecki w zespole Jarosława Plewińskiego zadebiutowała Weronika Brzuzy.

Mecz lepiej zaczęły przyjezdne, które wygrały pierwszą partię 25:21. W drugim secie koncertowo zagrały siedlczanki, który rozbiły rywalki aż 25:11. Zawodniczki z Tomaszowa Mazowieckiego potrafiły się jednak podnieść i w trzeciej odsłonie to one wygrały pewnie 25:15. Ósemka zdołała doprowadzić do tie-breaku, a następnie w decydującej partii siedlczanki w kluczowym momencie zachowały więcej zimnej krwi i triumfowały 25:12.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 17 listopada zagra na wyjeździe z Krótką Mysiadło.

15.11.18, 18:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:2 (21:25, 25:11, 15:25, 25:15, 15:12)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun, 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz

Pozostałe wyniki 10 kolejki:

AZS AWF UKSW Warszawa – Chemik Olsztyn 3:0

BAS Białystok – Krótka Mysiadło 3:0

LTS Legionovia Legionowo – Nike Węgrów 0:3

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Sparta Warszawa 3:0

Pauza: Łaskovia Łask

Tabela:

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 9 25 26-4
2 AZS AWF UKSW Warszawa 9 22 25-10
3 Ósemka Siedlce 9 19 22-13
4 Sparta Warszawa 9 14 19-18
5 Krótka Mysiadło 9 14 16-18
6 MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 13 20-22
7 BAS Białystok 9 13 19-20
8 Nike Węgrów 9 12 17-19
9 Łaskovia Łask 9 8 14-23
10 LTS Legionovia Legionowo 9 7 11-22
11 Chemik Olsztyn 9 3 5-25

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • piątek, 24 Maj 12:30 12:30
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 09:30 09:30
    Zawody rolkarskie – Bladecross
  • sobota, 25 Maj 10:00 10:00
    Mistrzostwa Polski U-23 w podnoszeniu ciężarów
  • sobota, 25 Maj 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – KS Łomianki
  • sobota, 25 Maj 21:00 21:00
    17 Gala Thunderstrike Fight League
  • sobota, 1 Cze 11:00 11:00
    IV liga: Wisła II Płock – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 1 Cze 14:00 14:00
    Ekstraliga: Skra Warszawa – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • niedziela, 2 Cze 09:00 09:00
    Wiosenne Biegi Górskie
  • sobota, 8 Cze 15:00 15:00
    Mecz charytatywny: Artyści vs Zawodowcy
  • sobota, 8 Cze 17:00 17:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Hutnik Warszawa


Sponsorzy

Patronat medialny