Nieudany półmetek. Ósemka bez punktów z Krótką Mysiadło

W meczu 11 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała na wyjeździe z Krótką Mysiadło 1:3.

W środku tygodnia Ósemka po pełnym emocji meczu pokonała we własnej hali MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:2. W spotkaniu z Krótką podopieczne Jarosława Plewińskiego na zakończenie pierwszej rundy chciały podtrzymać dobrą formę.

Ósemka nie rozpoczęła dobrze sobotniego starcia. Dwa pierwsze sety były wyrównane, ale oba rozstrzygnęły się na korzyść gospodyń. Krótka wygrała kolejno 25:20 i 25:21. W trzecim secie doskonale zagrały siedlczanki i rozbiły rywalki 25:13. W czwartej partii na właściwe tory wróciła jednak Krótka. Ekipa z Mysiadła wygrała 25:16, dzięki czemu zgarnęła komplet punktów.

W następnej kolejce Ósemkę czeka derbowe spotkanie z Nike Węgrów. Mecz ten zaplanowano na sobotę 24 listopada na godzinę 17:00.

17.11.18, 18:00 –  Mysiadło

II liga: Krótka Mysiadło – Ósemka Siedlce 3:1 (25:20, 25:21, 13:25, 25:16)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun, 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz