Obiecująca młodzież. Zapaśnicy WLKS z medalami w mistrzostwach Polski młodzików

Dwa medale zdobyli reprezentanci WLKS Siedlce-Nowe Iganie w mistrzostwach Polski młodzików w zapasach.

W dniach 16-18 listopada w Krotoszynie odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w zapasach. Z pięciu startujących w zawodach zawodników WLKS Siedlce-Nowe Iganie, dwóm udało się stanąć na podium.

Złoty medal i tytuł mistrza Polski młodzików w kat. 85 kg wywalczył Bartosz Skłodowski (zdjęcie główne). Na najniższym stopniu podium w kat. 35 kg stanął Wojciech Urban, zdobywając tym samym brązowy krążek.

Na piątym miejscu w kat. 44 kg zmagania ukończył Filip Walczak, ósmą lokatę w kat. 41 kg zajął Mateusz Urban, natomiast czternasty w kat. 48 kg był Mateusz Kokoszka.

WLKS w klasyfikacji klubowej zajął bardzo wysokie siódme miejsce na 54 sklasyfikowane kluby.

źródło: własne / sportzona; foto: Zapasy Siedlce (FB)