ARMS

Za nami V edycja Kawashi Cup (wideo)

   
Autor:
Dodano: 2018/11/22 15:55    views 381

W Domanicach-Kolonii odbyły się wewnętrzne zawody w Sportowym Karate z cyklu “Kawashi Cup” inaugurujące sezon sportowy 2018/2019 Stowarzyszenia Sportowego Kawashi.

W zawodach wzięło udział blisko 90 zawodników w wieku 6-15 lat z Siedlec, Nowych Igań, Kotunia, Seroczyna, Wiśniewa, Paprotni i Dziewul. Zawodnicy rywalizowali w bezkontaktowych konkurencjach Sportowego Karate tj. Formy bez broni, Formy z bronią oraz Formy Synchroniczne. Zawody zostały sfinansowane ze środków własnych Stowarzyszenia.

WYNIKI

Formy bez broni (chłopcy) kat. open
1 miejsce – Jakub Woźny
2 miejsce – Piotr Kadej
3 miejsce – Kacper Gajowniczek i Bartosz Gwiazdecki

Formy z bronią (chłopcy) kat. open
1 miejsce – Wiktor Zwierzyński i Piotr Kadej
3 miejsce – Bartosz Gwiazdecki

Formy synchroniczne (chłopcy)
1 miejsce – Wiktor Zwierzyński i Jakub Woźny
2 miejsce – Kacper Gajowniczek i Piotr Kadej
3 miejsce – Mateusz Kaniewski i Mikołaj Borowski

Formy bez broni (dziewczęta) kat. open
1 miejsce – Wiktoria Gwiazdecka
2 miejsce – Wiktoria Ostasz
3 miejsce – Lena Skolimowska i Maria Banaszewska

Formy z bronią (dziewczęta) kat. open
1 miejsce – Wiktoria Gwiazdecka
2 miejsce – Maria Banaszewska
3 miejsce – Lena Skolimowska

Formy synchroniczne (dziewczęta)
1 miejsce – Wiktoria Gwiazdecka i Lena Skolimowska
2 miejsce – Zuzanna Rosińska i Kalina Borkowska
3 miejsce – Aleksandra Polak i Weronika Reda

Formy bez broni (chłopcy) 2008-2005
1 miejsce – Bartosz Gwiazdecki
2 miejsce – Arkadiusz Kania
3 miejsce – Krystian Kania

Formy z bronią (chłopcy) 2008-2005
1 miejsce – Bartosz Gwiazdecki
2 miejsce – Antoni Maciejewski
3 miejsce – Mikołaj Borowski

Formy bez broni (dziewczęta) 2008-2004
1 miejsce – Julia Kania
2 miejsce – Weronika Reda
3 miejsce – Weronika Ostasz

Formy z bronią (dziewczęta) 2006-2004
1 miejsce – Zuzanna Rosińska
2 miejsce – Maja Królak
3 miejsce – Aleksandra Polak

Formy bez broni (dziewczęta) 2009-2010 początkujący
1 miejsce – Iga Niźnikowska
2 miejsce – Julia Sakowska
3 miejsce – Alicja Saraczewska

Formy bez broni (dziewczęta) 2009-2010 zaawansowani
1 miejsce – Amelia Raczuk i Aleksandra Świder
2 miejsce – Nikola Grzesiewicz

Formy bez broni (chłopcy) 2009-2010 początkujący
1 miejsce – Szymon Wągrodzki
2 miejsce – Feliks Tchórzewski
3 miejsce – Tomasz Kowalczyk

Formy bez broni (chłopcy) 2009-2010 zaawansowani
1 miejsce – Szymon Biernacki
2 miejsce – Jakub Staręga
3 miejsce – Maciej Tubielewicz i Patryk Ornoch

Formy z bronią (dziewczęta) 2009-2010 początkujący
1 miejsce – Amelia Raczuk
2 miejsce – Julia Sakowska
3 miejsce – Alicja Saraczewska

 

źródło i foto: Kawashi






Co? Gdzie? Kiedy?

  • czwartek, 21 Lut 10:30 10:30
    Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego
  • piątek, 22 Lut 18:00 18:00
    Zawody Smoczych Łodzi
  • sobota, 23 Lut 11:00 11:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 23 Lut 16:00 16:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    I liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki – KPS Siedlce
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – Ślęza Wrocław
  • sobota, 23 Lut 17:00 17:00
    I liga: Górnik Wałbrzych – SKK Siedlce
  • niedziela, 24 Lut 14:00 14:00
    I liga: Pogoń Siedlce – Victoria Płock
  • wtorek, 26 Lut 18:00 18:00
    II mecz fazy play-off: MUKS Tomaszów Mazowiecki – Ósemka Siedlce
  • środa, 27 Lut 18:00 18:00
    EBLK: Artego Bydgoszcz – PGE MKK Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny