Bez punktów w Warszawie. Porażka Ósemki na zakończenie roku

W meczu 16 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała z AZS AWF UKSW Warszawa 0:3.

Siatkarki AZS AWF UKSW zajmują drugie miejsce w tabeli. Spotkanie w Warszawie było ostatnim ligowym starciem w 2018 roku.

Pierwszy set był niezwykle wyrównany. W końcówce więcej zimnej krwi zachowały gospodynie, które wygrały na przewagi 28:26. W drugiej odsłonie warszawianki zagrały jeszcze lepiej i zwyciężyły 25:20. W trzecim secie Ósemka próbowała nawiązać walkę, ale AZS AWF UKSW triumfował pewnie 25:19 i zainkasował komplet punktów.

Teraz siatkarki Ósemki czeka świąteczno-noworoczna przerwa. Nie potrwa ona jednak zbyt długo. Siedlczanki do gry wrócą 5 stycznia, gdy we własnej hali zmierzą się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

22.12.18, 15:30 –  Warszawa

II liga: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce 3:0 (28:26, 25:20, 25:19)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz