wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Wyjazdowa niemoc. Ósemka przegrała w Legionowie

W meczu 18 kolejki II ligi Ósemka Siedlce przegrała na wyjeździe z LTS Legionovią Legionowo 1:3.

W pierwszym spotkaniu w 2019 roku Ósemka przegrała z liderem NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3. W środę siedlczanki rozegrały premierowe, wyjazdowe starcie.

Mecz Ósemka rozpoczęła bardzo słabo, gdyż w pierwszym secie gospodynie rozbiły siedlczanki 25:14. Druga partia była zdecydowanie bardziej wyrównana i po walce na przewagi ponownie górą była Legionovia. W trzeciej odsłonie Ósemka zagrała bardzo dobrze i wygrała 25:30. Czwarty set ponownie był niezwykle emocjonujący, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z Legionowa, triumfując 26:24 i zainkasowały komplet punktów.

W następnej kolejce Ósemka w sobotę 12 stycznia o godzinie 17:00 we własnej hali podejmie BAS Białystok.

09.01.19, 17:30 – Legionowo

II liga: LTS Legionovia Legionowo – Ósemka Siedlce 3:1 (25:14, 28:26, 20:25, 26:24)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz