Juniorzy KPS z zaliczką przed rewanżem (fotogaleria)

Podopieczni Mirosława Filimoniuka wygrali 3:1 w pierwszym play-offie z Metrem II Warszawa.

Juniorzy KPS w pierwszych dwóch setach mieli problemy z rywalami, ale później ułożyli mecz pod siebie. W drugiej partii siedlczanie wyraźnie przegrali (do 17), jednak wyciągnęli wnioski. Sety numer 3 i 4 upłynęły pod kontrolą drużyny Filimoniuka.

Na rewanż, który zostanie rozegrany 21 stycznia, KPS pojedzie z zaliczką.

17.01.19, 19:30 – Siedlce (hala II LO)

I mecz fazy play-off: KPS Siedlce – Metro II Warszawa 3:1 (25:23, 17:25, 25:20, 25:19)

KPS: 1. Kamil Ciok, 3. Konrad Wróblewski, 4. Kamil Kryszczuk, 5. Damian Jurkowski, 6. Jakub Marchel, 7. Mateusz Szkop, 8. Michał Rytel, 9. Piotr Truszkowski, 10. Bartosz Kurowski, 11. Adrian Potera, 12. Filip Karpowicz, 14. Rafał Skóra, 15. Jakub Grabarski (libero), 16. Piotr Krzyżanowski (libero)