Zawody kontrolne PZLA w Spale

   
Autor:
Dodano: 2019/01/24 5:07    views 560

20 stycznia w Spalskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbyły się zawody kontrolne PZLA. W rywalizacji wzięli udział reprezentanci 3 lokalnych klubów.

Poniżej prezentujemy dokonania siedleckich lekkoatletów z podziałem na kluby.

Siedlecki Klub Sportowy FENIKS

60 m

  • Norbert Waśkiewicz 7.30 PB – 10 miejsce – U-20
  • Damian Czarnocki 7.36 – 11 miejsce – U-20
  • Mateusz Pilarski 7.92 – 21 miejsce – U-18

60 m ppł u18

  • Adam Donacki 9.62 PB – 10 miejsce – U-18

Skok w dal M

  • Damian Czarnocki 5.98 m – 5 miejsce – U-20
  • Adam Donacki 5.37 m – 4 miejsce – U-18

200 m M

  • Mateusz Pilarski 24.69 s – 18 miejsce – U-18
  • Norbert Waśkiewicz 23.28 s PB – 9 miejsce – U-20
  • Adam Donacki 24.87 – 19 miejsce – U-18

 

MKS POGOŃ SIEDLCE

1000 m K

  • Joanna Hapunowicz 2:55.89 PB – 1 miejsce – U-20

1000 m M

  • Adrian Marcinkiewicz 2:36.30 PB – 7 miejsce – Senior
  • Bartosz Żuk 2:44.60 PB – 7 miejsce – U-18
  • Kajetan Przestrzelski 2:40.30 PB – 11 miejsce – U-20
  • Łukasz Żuk 2:41.09 – 14 miejsce – U-20
  • Mateusz Klebanowski 2:50.97 – 4 miejsce – U-23

600 m M

  • Szymon Cydejko 1.26.58 PB – 4 miejsce – U-18

300 m K

  • Julia Gadomska 40.90 – 4 miejsce – U-20

300 m M

  • Maciej Kanecki 41.52 – 11 miejsce – U-18

 

WLKS Siedlce-Nowe Iganie

1000 m

  • Julia Księżopolska 3:08.70 – 7 miejsce – U-18

1000 m M

  • Marcin Kurowski 2:45.05 PB – 9 miejsce – U-18
  • Hubert Lubelski 2:45.84 PB – 18 miejsce – U-20
  • Miłosz Lubelski 2:58.10 PB – 17 miejsce – U-18

Pchnięcie Kulą (7.26)

  • Jan Parol 18.55 m – 2 miejsce – Senior
  • Andrzej Gudro 18.15 m – 3 miejsce –Senior
  • Michał Walenda 16.51 PB – 4 miejsce – Senior

600 m M

  • Piotr Tymiński 1.27.52 PB – 7 miejsce – U-20
  • Szymon Skwarski 1:29.12 PB – 10 miejsce – U-18

300 m K

  • Magdalena Jastrzębska 45.44 – 18 miejsce – U-20

300 m M

  • Oskar Czapczuk 38.64 – 8 miejsce – U-18
  • Patryk Kocak 37.68 PB – 6 miejsce – U-23

400 m M

  • Patryk Kocak 54.50 – 3 miejsce – U-23

60 m M

  • Oskar Czapczuk – 6 miejsce – U-18

Obecnie jesteśmy w połowie sezonu halowego, ponieważ do mistrzostw polski U-18 i U-20, które w tym roku rozegrane zostaną w Toruniu, zostało już niespełna trzy tygodnie. Liczymy na to, że siedlczanie w kolejnych startach poprawią swoje rezultaty i będą się liczyli w walce o medale na mistrzowskiej imprezie.

U-18 – zawodnicy do 18 roku życia (2002 – 2003)
U-20 – zawodnicy do 20 roku życia (2000 – 2001)
U-23 – zawodnicy do 23 roku życia (1997 – 1999)
Senior – zawodnicy starsi niż 23 lata (od 1996 w dół)

 

źródło i foto: własne






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 3 Lip 00:00
    Sparing: Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
  • piątek, 5 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
  • sobota, 6 Lip 10:00 10:00
    Grand Prix Siedlec w szachach – turniej 7
  • sobota, 6 Lip 17:00 17:00
    Sparing: Legia Warszawa – Pogoń Siedlce
  • sobota, 13 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec
  • sobota, 13 Lip 11:00 11:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Motor Lublin
  • środa, 17 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Kfar Saba
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów
  • sobota, 20 Lip 10:00 10:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo


Sponsorzy

Patronat medialny