sobota, 20 kwietnia 2024r.

Pierwsza zimowa porażka Pogoni II (fotogaleria)

Pierwsza zimowa porażka Pogoni II

Rezerwy Pogoni przegrały w meczu sparingowym z przedstawicielem siedleckiej okręgówki – Podlasiem Sokołów Podlaski 1:2. Jedyną bramkę dla siedlczan zdobył Sebastian Bober.

Mecz miał wyrównany przebieg, oba zespoły stwarzały sobie sytuacje na zdobycie gola. W 35 minucie Aleksander Woźnicadopuścił się faulu w polu karnym na Piotrze Domańskim i sędzia Emilia Strzalińska podyktowała rzut karny. Gola zdobył Hubert Fabisiak. Siedlczanie jeszcze przed przerwą odpowiedzieli wyrównującym trafieniem. Błąd popełnił bramkarz Konrad Kotowski, piłkę przejął Michał Filipek, który obsłużył wykańczającego akcję Sebastiana Bobera. Po zmianie stron padł ostatni gol. W 57 minucie po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował głową Domański.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra za tydzień w sobotę 16 lutego o 10:00 z Naprzodem Skórzec.

09.02.19, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 1:2 (1:1)

Bramki: Sebastian Bober 40 – Hubert Fabisiak 35 (k), Piotr Domański 57

Pogoń II: Jakub Bieliński (46 Szymon Czekaluk) – 14. Robert Jóźwiuk (46, 15. Karol Grochowski), 25. Jakub Jarosz (46, 5. Patryk Bielecki), 3. Aleksander Woźnica (46, 3. Piotr Ceranka), 6. Michał Markiewicz (46, 17. Dominik Krupa) – 10. Cezary Chraszcz (46, 8. Igor Romaniuk), 11. Maciej Gawinkowski (46 46, 18. Igor Łęczycki; 67 Jakub Siłuszyk), 16. Mateusz Karczmarski (39, 21. Przemysław Rodak), 7. Sebastian Bober (46, 27. Jan Mruz), 27. Maciej Litwiński (46, 18. Mateusz Jarkowski) – 93. Michał Filipek (46, 2. Patryk Skrzypek; 70, 9. Bartosz Kryszczuk)

Sędzia: Emilia Strzalińska (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert