Medalowe zdobycze zapaśniczek WLKS w Austrii

Zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie wzięły udział w międzynarodowym turnieju, który odbył się w Austrii.

Przedstawiciele kilkunastu państw, a wśród nich Polski, brali udział w zapaśniczym turnieju międzynarodowym, który 9 lutego został rozegrany w austriackiej miejscowości Wolfurt.

Nasz kraj reprezentowało ponad 30 zapaśników i zapaśniczek. W tym gronie znalazły się 3 zawodniczki siedleckiego WLKS. Razem z nimi na zawody udał się ich klubowy trener, Sebastian Pawlak.

Miło nam poinformować, że nasze sportsmenki wywalczyły w Austrii dwa medale i to z najcenniejszego kruszcu! Na najwyższym stopniu podium stanęły: Magdalena Kisielińska (kat. 62 kg) i Patrycja Gil (kat. 55 kg).

Do strefy medalowej nieco zabrakło Dominice Szynkowskiej, która ostatecznie została sklasyfikowana na 7 miejscu w kat. 50 kg.

źródło: własne / FB; foto: FB