Nadmorska wyprawa siedleckich strzelczyń (fotogaleria)

Strzelczynie SKSS Dragon Siedlce wzięły udział w międzynarodowych zawodach klasyfikacyjnych – „Zaślubiny z morzem”. Jak się spisały?

W dniach 8-10.02 w Pucku zostały zorganizowane międzynarodowe zawody klasyfikacyjne – „Zaślubiny z morzem”. Miały one na celu uczczenie 99 rocznicy zaślubin Polski z morzem oraz popularyzację strzelectwa sportowego. W imprezie wzięło udział 5 zawodniczek SKSS Dragon Siedlce.

Świetnie spisała się Kamila Stępniak. W eliminacjach karabinu pneumatycznego 60 strzałów juniorek zajęła 3 miejsce, zaś w samym finale uplasowała się na 2 pozycji. Awans do finału dzięki piątej pozycji w eliminacjach pistoletu pneumatycznego 60 strzałów juniorek uzyskała Julia Chwedczuk. W decydującej rozgrywce zajęła 7 miejsce.