Olimp wygrał turniej MKLBAU SEMP

   
Autor:
Dodano: 2019/02/19 10:33    views 330

Trzeci turniej rocznika 2010 organizowany przez MKLBAU SEMP I Siedlce został rozegrany na hali sportowej przy ulicy Popiełuszki w Siedlcach.

W systemie każdy z każdym w dwóch grupach  rywalizowały drużyny MKLBAU SEMP I SIEDLCE, Olimpu Stok Lacki, Champions, MKP Pogoń Siedlce, MKLBAU SEMP Siedlce (rocznik 2011), MKLBAU SEMP II Siedlce, DAF Łuków, AP Sokołów Podlaski, LKS Dwernicki Stoczek Łukowski oraz Masovia Siedlce.

W finale Olimp wygrał po karnych z rocznikiem 2011 SEMP. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Igor Michalski z zespołu SEMP II. Królem strzelców z siedmioma bramkami zostali: Igor Michalski (SEMP II) i Jan Stępniewski (DAF Łuków). Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Jakub Jeleszuk (MKLBau SEMP Siedlce 2011).

Kolejny turniej, tym razem rocznika 2013, odbędzie się 24 lutego.

Wyniki decydujących spotkań:

Mecz o 9 miejsce: Masovia – MKLBAU SEMP I Siedlce 1:0

Mecz o 7 miejsce: Champions Siedlce – MKP Pogoń Siedlce 2:0

Mecz o 5 miejsce: LKS Dwernicki Stoczek Łukowski – DAF Łuków 2:2 k. 2-1

Mecz o 3 miejsce: MKLBAU SEMP SIEDLCE II – AP Sokołów Podlaski 1:0
Finał: MKLBAU SEMP Siedlce 2011 – Olimp Stok Lacki 0:0 k. 0-2

 

źródło i foto: organizatorzy




Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Piotr
Gość
Piotr
1 miesiąc 1 dzień temu

OLIMP Stok Lacki

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny