wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Tomaszów Mazowiecki zdobyty. Doskonały mecz Ósemki

W I meczu fazy play-off Ósemka Siedlce wygrała na wyjeździe z MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:0.

Po zakończeniu rundy zasadniczej Ósemka przystąpiła do rywalizacji w fazie play-off. W ćwierćfinale siedlczanki rywalizują z MUKS Tomaszów Mazowiecki.

Pierwszy set był bardzo wyrównany i jego losy ważyły się do samego końca. Ostatecznie Ósemka wygrała 25:23. W drugiej partii podopieczne Jarosława Plewińskiego zagrały doskonale i rozbiły rywalki 25:13. Trzecia odsłona ponownie była zacięta i znów końcówka należała do Ósemki. Siedlczanki zwyciężyły 25:23 i w efekcie triumfowały bez straty seta.

Ósemka objęła prowadzenie 1:0 w rywalizacji toczącej się do trzech zwycięstw. Drugie starcie odbędzie się 26 lutego o godzinie 18:00 w Tomaszowie Mazowieckim.

20.02.19, 18:00 –  Tomaszów Mazowiecki

II liga: MUKS Tomaszów Mazowiecki – Ósemka Siedlce 0:3 (23:25, 13:25, 23:25)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz