Duży sukces Ósemki. Siedlczanki zagrają w półfinale (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2019/03/03 1:08    views 412

W trzecim meczu fazy play-off Ósemka Siedlce wygrała we własnej hali z MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:0.

Ósemka wygrała dwa mecze w Tomaszowie Mazowieckim i zdecydowanie prowadziła w rywalizacji do trzech zwycięstw. Trzecie starcie o półfinał odbyło się w siedleckiej hali.

Pierwszy set przebiegał po myśli siedlczanek. Ósemka zagrała bardzo dobrze i wygrała 25:19. W drugiej partii podopieczne Jarosława Plewińskiego zagrały jeszcze lepiej i rozbiły rywalki 25:13. Trzeci set był najbardziej wyrównany, ale i tym razem górą były gospodynie, które triumfowały 25:22.

Teraz przed siedlczankami rywalizacja w półfinale, w którym rywalkami Ósemki będzie NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane w Nowym Dworze Mazowieckim 9 i 10 marca.

02.03.19, 14:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:19, 25:13, 25:22)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz

Pozostałe wyniki I rundy fazy play-off:

AZS AWF UKSW Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (podany wynik wygranych meczów)

Nike Węgrów – BAS Białystok 3:0

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Sparta Warszawa 3:0