Medal Folwarskiego w mistrzostwach Polski

Dwóch reprezentantów Pogoni Siedlce uczestniczyło w 87 Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym, które rozegrano w Gliwicach.

Na starcie 87 Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym stanęło dwóch siedlczan: Jakub Folwarski (były zawodnik Pogoni) oraz Tomasz Tomaszuk (obecny pogonista).

Swoje niemałe umiejętności pokazał Jakub Folwarski przywożąc z Gliwic brązowy medal! Zdobył go w grze deblowej. Jego partnerem był w niej Adrian Więcek (niestowarzyszony). W singlu Jakubowi nieco zabrakło do awansu do ćwierćfinału. W 1/16 uległ Patrykowi Zatówce, który w końcowym rozrachunku uzyskał tytuł wicemistrza Polski.

Tomasz Tomaszuk rywalizował w trzech konkurencjach. Najlepiej spisał się w grze podwójnej. W parze z Michałem Bańkoszem (niestowarzyszony) zajęli pozycje 9-16. W grze mieszanej – z Joanną Kiedrowską (Chrobry Miedzyzdroje) Tomaszuk uplasował się na miejscach 17-32. Z kolei w singlu siedlczanina sklasyfikowano na pozycjach 33-48.