Ósemka walczyła, ale NOSiR ponownie lepszy

Autor:
Dodano: 2019/03/10 21:53    views 269

W drugim półfinałowym meczu II ligi Ósemka Siedlce przegrała z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3.

W sobotę po pełnym emocji meczu i zaciętej walce NOSiR ograł Ósemkę 3:2.

Niedzielne starcie zaczęło się po myśli Ósemki. Podopieczne Jarosława Plewińskiego zagrały bardzo dobrze i wygrały pierwszego seta 25:23. Takie obrót wydarzeń podrażnił gospodynie i w dwóch kolejnych partiach nie dały szans siedlczankom, zwyciężając 25:12 oraz 25:16. Wiele emocji dostarczył czwarty set. W nim po grze na przewagi górą był NOSiR i w drugim półfinałowym starciu zanotował drugi triumf.

Trzeci mecz półfinałowy odbędzie się w sobotę 23 marca o godzinie 18:00 w Siedlcach.

10.03.19, 18:00 –  Nowy Dwór Mazowiecki

II liga: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Ósemka Siedlce 3:1 (23:25, 25:12, 25:16, 26:24)

Ósemka: 2. Monika Kawa, 3. Aneta Matczak, 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 9. Maria Raszek, 10. Dorota Jasionowicz i 11. Paulina Szymańska (libero) oraz 12. Michalina Sikora, 13. Ewelina Karsztun (libero), 14. Weronika Brzuzy, 17. Agata Skikiewicz