Trzy punkty Pogoni II w Siedlcach

Autor:
Dodano: 2019/03/30 14:24    views 767

Pogoń II Siedlce pokonała na własnym boisko Wkrę Żuromin 3:0. Bramki zdobyli: Kamil Walków i Tomasz Zając (dwie).

Siedlczanie do meczu przystąpili wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny: Sebastianem KrawczykiemPawłem ŁydkowskimRafałem Misztalem, Sebastianem PociechąKacprem SzymankiewiczemKamilem Walkowem i Tomaszem Zającem.

Od początku w spotkaniu lepiej prezentowali się biało-niebiescy. Szanse na początku spotkania miał Walków, jednak dopiero w 26 minucie się przełamał i z bliskiej odległości trafił do siatki rywala. Goście mogli wyrównać po uderzeniu sprzed pola karnego Krzysztofa Dąbkowskiego, ale na posterunku był Misztal. W 58 minucie goście byli blisko trafienia do siatki, po strzale, dobitce i ostatecznie przewrotce Bartłomieja Żelaznego. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki. Cztery minuty później Pociecha wrzucił piłkę w pole karne, piłkę przepuścił Szymankiewicz, a na 2:0 podwyższył Zając. W 73 minucie między nogami bramkarza piłkę posłał ponownie Zając i tym samym ustalił wynik spotkania na 3:0. W końcówce Pogoniści dalej atakowali i mogli pokusić się o jeszcze jedno trafienie.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 6 kwietnia o 16:00 w Drobinie z Kasztelanem Sierpc.

30.03.19, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin 3:0 (1:0)

Bramki: Kamil Walków 26, Tomasz Zając 62, 73

Pogoń II: 12. Rafał Misztal – 5. Sebastian Krawczyk, 3. Aleksander Woźnica (46, 6. Dominik Krupa), 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 22. Sebastian Pociecha (77, 93. Maciej Litwiński), 17. Przemysław Rodak (84, 21. Maciej Gawinkowski), 25. Kacper Szymankiewicz, 18. Sebastian Bober (77, 16. Tomasz Górski), 11. Tomasz Zając – 20. Kamil Walków (90, 7. Michał Filipek)

Wkra: 1. Marek Koczot – 9. Michał Gołębiewski (11, 5. Jakub Kaźmierski), 20. Błażej Dąbrowski, 14. Bartłomiej Żelazny (67, 16. Dominik Stopczyński), 3. Krzysztof Dąbkowski – 4. Konrad Różycki (72, 6. Jakub Karolewski), 7. Tomasz Kamiński, 8. Tomasz Więckiewicz (67, 15. Arkadiusz Narewski), 18. Bartłomiej Nowacki (72, 11. Jarosław Sawicki), 10. Maciej Narewski (72, 13. Jurij Hruszyćkyj) – 2. Szymon Masiak

25 dni 22 godzin temu

pięknie się ta nasza siedlecka młodzież ogrywa. nie ma strachu jakby najemnicy odeszli

kubus puchatek
Gość
25 dni 17 godzin temu

Przeczytaj sklad Pogoni, potem pisz. Raptem 4-5 zawodnikow, to ewentualnie nie najemnicy, wiec o czym Ty mowisz….o jakim optymizmie