środa, 24 kwietnia 2024r.

Trzy punkty Pogoni II w Siedlcach

Pogoń II Siedlce pokonała na własnym boisko Wkrę Żuromin 3:0. Bramki zdobyli: Kamil Walków i Tomasz Zając (dwie).

Siedlczanie do meczu przystąpili wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny: Sebastianem KrawczykiemPawłem ŁydkowskimRafałem Misztalem, Sebastianem PociechąKacprem SzymankiewiczemKamilem Walkowem i Tomaszem Zającem.

Od początku w spotkaniu lepiej prezentowali się biało-niebiescy. Szanse na początku spotkania miał Walków, jednak dopiero w 26 minucie się przełamał i z bliskiej odległości trafił do siatki rywala. Goście mogli wyrównać po uderzeniu sprzed pola karnego Krzysztofa Dąbkowskiego, ale na posterunku był Misztal. W 58 minucie goście byli blisko trafienia do siatki, po strzale, dobitce i ostatecznie przewrotce Bartłomieja Żelaznego. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki. Cztery minuty później Pociecha wrzucił piłkę w pole karne, piłkę przepuścił Szymankiewicz, a na 2:0 podwyższył Zając. W 73 minucie między nogami bramkarza piłkę posłał ponownie Zając i tym samym ustalił wynik spotkania na 3:0. W końcówce Pogoniści dalej atakowali i mogli pokusić się o jeszcze jedno trafienie.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 6 kwietnia o 16:00 w Drobinie z Kasztelanem Sierpc.

30.03.19, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin 3:0 (1:0)

Bramki: Kamil Walków 26, Tomasz Zając 62, 73

Pogoń II: 12. Rafał Misztal – 5. Sebastian Krawczyk, 3. Aleksander Woźnica (46, 6. Dominik Krupa), 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 22. Sebastian Pociecha (77, 93. Maciej Litwiński), 17. Przemysław Rodak (84, 21. Maciej Gawinkowski), 25. Kacper Szymankiewicz, 18. Sebastian Bober (77, 16. Tomasz Górski), 11. Tomasz Zając – 20. Kamil Walków (90, 7. Michał Filipek)

Wkra: 1. Marek Koczot – 9. Michał Gołębiewski (11, 5. Jakub Kaźmierski), 20. Błażej Dąbrowski, 14. Bartłomiej Żelazny (67, 16. Dominik Stopczyński), 3. Krzysztof Dąbkowski – 4. Konrad Różycki (72, 6. Jakub Karolewski), 7. Tomasz Kamiński, 8. Tomasz Więckiewicz (67, 15. Arkadiusz Narewski), 18. Bartłomiej Nowacki (72, 11. Jarosław Sawicki), 10. Maciej Narewski (72, 13. Jurij Hruszyćkyj) – 2. Szymon Masiak

Żółte kartki: Przemysław Rodak 44, Sebastian Pociecha 75

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)