Gol outsidera punkty odbiera (multimedia)

Gol outsidera punkty odbiera

Rezerwy Pogoni przegrały po golu w końcówce meczu, z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Mławianką Mława 0:1.

Dwójkę w meczu z Mławianką wzmocnił jedynie bramkarz – Józef Burta.

W pierwszych minutach meczu piłkarze z Mławy kilkakrotnie zagrozili bramce biało-niebieskich, ale ostatecznie skończyło się jedynie na rzutach rożnych. Poza sporadycznymi atakami gości, na boisko nie działo się zbyt wiele. Gra toczyła się głównie w środku pola i nie była zbyt przyjazna dla oka. W końcówce spotkania nokautujący cios zadał Patryk Kostyk, który strzałem z pola karnego pokonał Burtę. Kilka minut później sędzia zakończył spotkanie, a Mławianka wywiozła z Siedlec cenne trzy punkty.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II czeka w Wielki Piątek 19 kwietnia o 20:00 w Ząbkach z Ząbkovią.

13.04.19, 11:05 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Mławianka Mława 0:1 (0:0)

Bramki: Patryk Kostyk 87

Pogoń II: 1. Józef Burta – 13. Karol Grochowski, 3. Aleksander Woźnica, 6. Dominik Krupa, 14. Michał Markiewicz (15, 25. Mateusz Jarkowski)- 93. Maciej Litwiński, 17. Przemysław Rodak, 21. Maciej Gawinkowski, 18. Sebastian Bober, 11. Jakub Płomiński (71, 7. Michał Filipek) – 20. Bartosz Kryszczuk

Mławianka: 1. Grzegorz Jabłonowski – 16. Adam Brzozowski, 14. Łukasz Wodzyński, 4. Maciej Komorowski, 18. Mateusz Zejer – 2. Łukasz Wróblewski (90+1, 23. Jakub Mazurkiewicz), 5. Patryk Kostyk, 17. Sławomir Sieja (79, 33. Krystian Gosik), 7. Marcin Tomczak, 11. Przemysław Cieślak (60, 10. Jakub Wróblewski) – 99. Michał Pocieżnicki

Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)