Wyjazdowa porażka z Ząbkovią

   
Autor:
Dodano: 2019/04/20 0:29    views 649
Wyjazdowa porażka z Ząbkovią

Rezerwy Pogoni przegrały w Ząbkach z Ząbkovią 1:3. Honorową bramkę dla Pogoni w końcówce meczu zdobył Sebastian Barej.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Do spotkania z Ząbkovią Pogoń II przystąpiła wzmocniona Józefem Burtą oraz trójką zawodników, która wczoraj została uprawniona do gry w II lidze.

PRZEBIEG MECZU

Już w 20 minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą trafienia Pawła Barzyca. Po zmianie stron bramki zdobyte przez Przemysława Bellę oraz Cezarego Nowińskiego pokazały, która drużyna w tym meczu sięgnie po trzy punkty. Pogonistów stać było jedynie na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry rezerwowego Sebastiana Bareja.

W Ząbkovii wystąpili byli Pogoniści: Dariusz Dadacz i Damian Świerblewski.

PLANY POGONI II

W sobotę 27 kwietnia o 11:00 Pogoń II na własnym boisku zmierzy się z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

 

20.04.19, 20:00 – Ząbki

IV liga: Ząbkovia Ząbki – Pogoń II Siedlce 3:1 (1:0)

Bramki: Paweł Barzyc 20, Przemysław Bella 59, Cezary Nowiński 74 – Sebastian Barej 90+

Pogoń II: 1. Józef Burta – 13. Karol Grochowski, 17. Przemysław Rodak, 3. Aleksander Woźnica, 6. Dominik Krupa (39, 7. Michał Filipek) – 93. Maciej Litwiński, 8. Tomasz Górski, 15. Maciej Gawinkowski, 16. Igor Łęczycki, 22. Mateusz Jarkowski (75, 5. Sebastian Barej) – 20. Bartosz Kryszczuk

Żółte kartki: Przemysław Bella 61, Mikołaj Tokaj 90+, Dariusz Dadacz 90+ – Aleksander Woźnica 90+

Sędzia: Maciej Pietrzyk (Warszawa)

 

Pozostałe wyniki 21 kolejki:

Kasztelan Sierpc – KS Łomianki 0:0
Korona Ostrołęka – Huragan Wołomin 0:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKS Ciechanów 4:1
Mazur Gostynin – Hutnik Warszawa 2:2
MKS Przasnysz – Drukarz Warszawa 1:0
Mławianka Mława – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:0
Wkra Żuromin – Wisła II Płock 3:1

1.  Huragan Wołomin 21 45 50-28
2.  MKS Przasnysz 21 43 50-23
3.  Ząbkovia Ząbki 21 41 47-20
4.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 21 35 35-26
5.  KS Łomianki 21 35 38-26
6.  Hutnik Warszawa 21 33 33-28
7.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 32 27-31
8.  Wisła II Płock 21 29 41-34
9.  Korona Ostrołęka 21 28 26-23
10.  Pogoń II Siedlce 21 27 28-27
11.  Wkra Żuromin 21 27 31-46
12.  Drukarz Warszawa 21 21 27-45
13.  Mławianka Mława 21 20 21-34
14.  Mazur Gostynin 21 20 18-33
15.  Kasztelan Sierpc 21 18 25-38
16.  MKS Ciechanów 21 17 18-53

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 17 Lip 16:00 16:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Kfar Saba
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 27 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 27 Lip 17:00 17:00
    II liga: Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
  • niedziela, 28 Lip 15:00 15:00
    Sparing: Start Gózd – Pogoń II Siedlce
  • poniedziałek, 29 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – I dzień
  • wtorek, 30 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – II dzień
  • środa, 31 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Victoria II Sulejówek
  • środa, 31 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – III dzień


Sponsorzy

Patronat medialny