W regionie: Pewne zwycięstwo Tęczy Korczew (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2019/04/22 11:02    views 898
W regionie Pewne zwycięstwo Tęczy Korczew

W meczu 17 kolejki siedleckiej klasy A Tęcza Korczew pewnie pokonała Grodzisk Krzymosze 5:1.

Mecz odbył się w Mordach, gdzie Tęcza w sezonie 2018-19 rozgrywa mecze jako gospodarz.

Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, kiedy Tęcza prowadziła 3:0. Po zmianie stron podopieczni Stanisława Zduna dołożyli jeszcze dwa trafienia. Gości z Krzymosz stać było jedynie na honorowe trafienie przy stanie 0:5.

W następnej kolejce Tęcza Korczew zagra na wyjeździe ze swoją imienniczką ze Stanisławowa, zaś Grodzisk podejmie LKS Ostrówek.

20.04.19, 14:00 – Mordy

Klasa A: Tęcza Korczew – Grodzisk Krzymosze 5:1 (3:0)

Bramki: Dominik Jaszczuk 15, 46, Kacper Chwedoruk 23, 41, Paweł Kruk 63 (k) – Kacper Ostojski 78

Tęcza: 1. Bartłomiej Radziwonka – 3. Paweł Sawtyruk (67, 24. Adrian Skolimowski), 4. Patryk Głozak (82, 22. Piotr Jurczak), 8. Paweł Kalinowski, 9. Michał Pykacz (72, 17. Oskar Schulz), 10. Paweł Kruk, 15. Kacper Chwedoruk (80, 14. Sebastian Bartoszuk), 19. Paweł Stańczewski (58, 16. Bartosz Lewczuk), 21. Dominik Jaszczuk, 26. Marcin Marszałek (50, 7. Robert Woźniak), 27. Jan Podlewski

Grodzisk: 33. Jakub Biarda – 5. Dominik Boras, 7. Jakub Zacharczuk (90+1, 10. Daniel Michalak), 8. Paweł Zacharczuk (89, 19. Bartosz Michalak), 9. Daniel Kozak (83, 20. Piotr Antolak), 11. Mateusz Majewski, 13. Maciej Wyczółkowski (75, 3. Kacper Ostojski), 15. Sebastian Głuchowski, 18. Przemysław Byczyński, 22. Mateusz Michalak (69, 6. Tobiasz Mateusiak), 24. Krzysztof Komar

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)

 

Pozostałe wyniki 17 kolejki:

Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5:0
LKS Ostrówek – Jutrzenka Cegłów 0:1
Olimpia Latowicz – Sęp Żelechów 1:3
Polonez Mordy – Kosovia Kosów Lacki 4:2
Watra Mrozy – Błękitni Stoczek 2:1
Wicher Sadowne – Tęcza Stanisławów 4:1

1.  Jastrząb Żeliszew 17 45 61-21
2.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 31 42-26
3.  LKS Ostrówek 17 29 42-26
4.  Watra Mrozy 16 29 42-23
5.  Olimpia Latowicz 17 28 49-49
6.  Polonez Mordy 17 27 43-37
7.  Kosovia Kosów Lacki 17 27 29-27
8.  Wicher Sadowne 17 26 31-26
9.  Tęcza Korczew 17 26 37-30
10.  Tęcza Stanisławów 17 21 27-39
11.  Jutrzenka Cegłów 17 21 23-31
12.  Sęp Żelechów 17 15 31-44
13.  Błękitni Stoczek 17 7 16-61
14.  Grodzisk Krzymosze 16 7 11-44

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 17 Lip 16:00 16:00
    Sparing: Pogoń Siedlce – Hapoel Kfar Saba
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów
  • sobota, 20 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin
  • sobota, 27 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
  • sobota, 27 Lip 17:00 17:00
    II liga: Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
  • niedziela, 28 Lip 15:00 15:00
    Sparing: Start Gózd – Pogoń II Siedlce
  • poniedziałek, 29 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – I dzień
  • wtorek, 30 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – II dzień
  • środa, 31 Lip 00:00
    Sparing: Pogoń II Siedlce – Victoria II Sulejówek
  • środa, 31 Lip 15:00 15:00
    Turniej Bowlingowy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce – III dzień


Sponsorzy

Patronat medialny