Srebrny medal Chwedczuk w Pucharze Polski we Wrocławiu

Reprezentanci SKSS Dragon Siedlce rywalizowali w rozegranych we Wrocławiu zawodach I rundy Pucharu Polski.

W I rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu zaprezentowało się pięcioro przedstawicieli SKSS Dragon Siedlce.

Do ścisłych finałów udało się zakwalifikować dwóm zawodniczkom, z których jedna stanęła na podium. Tą szczęściarą okazała się Julia Chwedczuk, zajmując drugie miejsce i zdobywając srebrny medal w kat. juniorek w strzelaniu z pistoletu sportowego 30+30. Poza tym Julia zajęła 11 miejsce w kwalifikacjach pistoletu pneumatycznego 60 strzałów.

Drugą zawodniczką Dragona, która po zajęciu 7 lokaty w kwalifikacjach konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów wśród seniorek awansowała do finału, była Kinga Kowalik. W decydującej rozgrywce uplasowała się na 6 miejscu. Ponadto była czternasta w strzelaniu z pistoletu sportowego 30+30.

Pozostali reprezentanci Dragona zajmowali następujące lokaty:
Zuzanna Korzeniowska – 21 miejsce – pistolet pneumatyczny 40 strzałów (juniorki)
Kamila Stępniak – 24 miejsce – karabin dowolny 3 postawy (juniorki)
Marcin Kazimierczak – 35 miejsce – pistolet pneumatyczny 60 strzałów (seniorzy)