Gol wychowanka, chroniony trener i fatum Radomiaka. Poderbowe echa

   
Autor:
Dodano: 2019/05/05 13:43    views 3342

W meczu 32 kolejki II ligi Pogoń Siedlce zremisowała z Radomiakiem Radom 1:1. Jakie są echa tego pojedynku?

GOL WYCHOWANKA

Punkt Pogoni w doliczonym czasie uratował Paweł Łydkowski, czyli wychowanek siedleckiego klubu. Ostatnim wychowankiem, który zdobył bramkę dla biało-niebieskich był Kamil Dmowski. Było to w zremisowanym 1:1 meczu z Miedzą Legnica, który został rozegrany 25 września 2015 roku.

CHRONIONY TRENER

W sobotę do Siedlec zawitał były trener Pogoni, a obecnie szkoleniowiec Radomiaka Dariusz Banasik. Kibice gospodarzy nie przyjęli go dobrze i kilkukrotnie obrażali z trybun. Trener Banasik drogę ze stadionu do hotelu, w którym odbywała się pomeczowa konferencja prasowa pokonał w towarzystwie ochroniarza.

FATUM RADOMIAKA

Radomiak była bardzo blisko upragnionego zwycięstwa w Siedlcach, ale ta sztuka znów im się nie udała. Oznacza to, że ekipa z Radomia nie jest w stanie wygrać na terenie Pogoni już od 2002 roku.

ZNANE TWARZE

Na trybunach  w Siedlcach tradycyjnie zagościło kilka znanych twarzy. Wśród widzów znaleźli się: często ostatnio goszczący na obiekcie Pogoni Kamil Socha, były trener biało-niebieskich Adam Łopatko, czy prezes Radomiaka, znany z występów w Canal+Sport Sławomir Stempniewski.

PASSA TRWA

Pogoń znów nie zaznała smaku porażki. Oznacza to, że passa takich spotkań wynosi już 15. Do końca sezonu już tylko dwie kolejki i siedlczanie stoją przed dużą szansą utrzymania serii do finiszu rozgrywek.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Przedmiot
Gość
Przedmiot
1 rok 1 miesiąc temu

Łopatko, co….Ty wiesz co…..następny grabarz Pogoni ma czelność tu przyjeżdżać….won do Olsztyna

Grrube lollo
Gość
Grrube lollo
1 rok 1 miesiąc temu

Niestety nie byłem na meczu… Jakimi słowami obrażano Banasika? Nie to, że nie zasłużył, ale ciekawi mnie jakie to były formułki:)

Uff
Gość
Uff
1 rok 1 miesiąc temu

To jakieś nieporozumienie z tym obrażaniem to jak by idiotę nazwać idiotą i miałby mieć pretensję. Zwykłe grzecznościowe pozdrowienie i tyle

Grrube lollo
Gość
Grrube lollo
1 rok 1 miesiąc temu

A więc tak: z tego co udało mi się dogrzebać w netach to ważny kontrakt w Siedlcach do końca sezonu z podstawowego składu mają (1) Mosiejko; (2) Mesjarz, (3) Mójta; (4) Wiktoruk; (5) Margol. Ciekawe, czy sami zechcą zostać w Pogoni. Ciężka robota przed Pogonią Siedlce SSA, aby utrzymać kluczowych graczy, a co najważniejsze trenera M. Prasoła. Zapewne powyżsi piłkarze, jak i trener nie będą narzekać na brak ofert. Ciekawe też, czy Pogoń SSA będzie w ogólne w stanie zapewnić budżet na II Ligę.

Grrube lollo
Gość
Grrube lollo
1 rok 1 miesiąc temu

oczywiście do końca przyszłego sezonu:)

Qqq
Gość
Qqq
1 rok 1 miesiąc temu

Na Wiktoruka niestety nie ma co liczyć. Pokazał, że umie grać w piłkę, a biorąc pod uwagę nowe przepisy o młodzieżowcach w ekstraklasie na bank ktoś go podkupi.

jack
Gość
jack
1 rok 1 miesiąc temu

Niestety nie mogłem być na meczu. Ale oglądałem w necie. Komentator mówił, że Wiktoruka obserwowali i z 1 ligi i z ekstraklasy. Pewnie kilku innych też odejdzie z trenerem na czele. Takie życie.
Nikt z sentymentu w Siedlcach nie zostanie.

witoscha
Gość
witoscha
1 rok 1 miesiąc temu

Wiktoruk jeszcze tylko przez rok będzie młodzieżowcem…..osobiście jestem przekonany że jeżeli ktoś go do siebie weżmie to nie będzie to żaden ekstraklasowy zespół. Te zespoły mają lepszych młodzieżowców, nie takich którym pozostał 1 rok do grania jako młodzieżowiec. Jestem zdania że nie będzie wielkiego zainteresowania jego osobą. Życzę temu zawodnikowi żeby trafił tam gdzie chciałby trafić.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny