wtorek, 19 marca 2024r.

W regionie: Derby gminy Mordy dla Poloneza (fotogaleria)

W regionie Derby gminy Mordy dla Poloneza

W miniony weekend w ramach 20 kolejki siedleckiej klasy A Grodzisk Krzymosze na własnym stadionie uległ Polonezowi Mordy 1:2.

Do przerwy w meczu bramki nie padły. Po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy za sprawą bramki Damiana Michalaka z rzutu karnego objęli prowadzenie. Końcówka należała jednak do Poloneza. Najpierw, także z jedenastki wyrównał Daniel Paczuski, a w ostatnich minutach spotkania zwycięskiego gola zdobył Paweł Stępień.

W następnej kolejce Grodzisk zagra w Małkini z miejscowym MKS, zaś Polonez podejmie na własnym boisku Tęczę Stanisławów.

11.05.19, 16:30 – Krzymosze

Klasa A: Grodzisk Krzymosze – Polonez Mordy 1:2 (0:0)

Bramki: Damian Michalak 57 (k) – Daniel Paczuski 78 (k), Paweł Stępień 89

Grodzisk: 33. Jakub Biarda – 4. Jakub Zacharczuk, 5. Dominik Boras, 7. Łukasz Wysokiński, 8. Paweł Zacharczuk, 9. Daniel Kozak, 11. Mateusz Majewski, 14. Sebastian Głuchowski (80, 13. Maciej Wyczółkowski), 15. Damian Michalak, 19. Konrad Michalak, 24. Hubert Wysokiński (70, 22. Maciej Michalak; 82, 6. Tobiasz Mateusiak)

Polonez: 1. Jacek Kozaczyński – 3. Paweł Nawrocki, 6. Tomasz Lada (40, 5. Ariel Mysłowski), 7. Paweł Klewek, 8. Karol Karpiniuk, 9. Kacper Mróz, 10. Daniel Paczuski, 12. Mateusz Tyszkiewicz, 19. Radosław Piotrowski, 20. Michał Majchrzak (65, 17. Grzegorz Soszyński), 23. Paweł Stępień

Żółte kartki: Konrad Michalak 7, Daniel Kozak 43, Paweł Zacharczuk 74, Jakub Zacharczuk 78 – Jacek Kozaczyński 57

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)