Kolejny sukces juniorów Pogoni

Juniorzy Pogoni Siedlce zajęli drugie miejsce w trzecim turnieju mistrzostw Polski w Lublinie. W ogólnej klasyfikacji podopieczni Pawła Kuligowskiego sięgnęli po brązowe medale.

W pierwszym meczu siedlczanie wygrali 31:7 z Budowlanymi Lublin, następnie w takim samym rozmiarze rozprawili się z Budowlanymi Łódź. Juvenia Kraków okazała się zbyt silna. Rugbiści z Grodu Kraka wygrali 47:17. Pogoniści zakończyli turniej wygraną 21:12 z Orkanem Sochaczew.

W niedzielę (2 czerwca) Pogoń zgra u siebie w samo południe z Budowlanymi Łódź. Będzie to ostatni mecz eliminacyjny do MP w rugby 15-osobowym. Zwycięzca zagra w turnieju finałowym w Sochaczewie w dniach 14-16 czerwca o medale Mistrzostw Polski 15.

Skład: Krystian Adamiak, Jakub Mątewka, Kacper Starak, Igor Pątek, Łukasz Korneć, Bartosz Redzik, Bartłomiej Bareja, Arkadiusz Radzikowski, Sebastian Dziedzic, Szymon Kowalczyk, Dawid Enihowt, Krzysztof Dmowski. Trener: Paweł Kuligowski. Kierownik: Maciej Kryszczuk.