Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w Przesmykach – wyniki (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2019/05/30 13:41    views 505

W Przesmykach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w zapasach.

Prezentujemy wyniki z zawodów zorganizowanych przez WLKS.

Dziewczęta:

Kat. 30 kg

1. Zuzanna Konaszuk – SP Stok Lacki

2. Viktoria Ippolito – SP Kotuń

3. Oliwia Celińska – SP Kotuń

3. Katarzyna Urban – SP Kotuń

Kat. 34 kg

1. Maja Wasiluk – SP Stok Lacki

2. Oliwia Sanetas – SP Kotuń

3. Julia Kokoszka – SP Kotuń

3. Kalina Kurkus – SP Kotuń

Kat. 36 kg

1. Alicja Matuszowska – SP Stoczek Łukowski

2. Alicja Dobrowolska – SP Kotuń

3. Julia Kiepuszewska – SP Stok Lacki

3. Julia Cielemięcka – SP Stok Lacki

Kat. 38 kg

1. Aleksandra Budek – SP Kotuń

2. Sylwia Jóźwik – SP Kotuń

3. Magda Kotowska – SP Stok Lacki

3. Małgorzata Mikułowska – SP Stok Lacki

Kat. 41 kg

1. Kinga Kamola – SP Stoczek Łukowski

2. Julia Adamczyk – SP Stok Lacki

3. Angelika Chromińska – SP Stok Lacki

Kat. 46 kg

1. Wioleta Niedziałek – SP Kotuń

2. Katarzyna Stosio – SP Stoczek Łukowski

3. Maja Borkowska – SP Stok Lacki

3. Klaudia Gołęgowska – SP Iganie

Kat. 54 kg

1. Anna Kamola – SP Stoczek Łukowski

2. Weronika Świnarska – SP Iganie

3. Weronika Marciszewska – SP Kotuń

Kat. 57 kg

1. Marta Gajowniczek – SP Stoczek Łukowski

2. Agata Kazanecka – SP Stoczek Łukowski

3. Natalia Klimiuk – SP Stok Lacki

Kat. 68 kg

1. Julia Rosa – SP Stoczek Łukowski

2. Karolina Kudelska – SP Stok Lacki

3. Magda Paprocka – SP Przesmyki

3. Dominika Tkacz – SP Przesmyki

Chłopcy:

Kat. 31 kg

1. Rafał Cabaj – SP Iganie

2. Tomasz Miziewicz – SP Kotuń

3. Przemysław Mężyński – SP Przesmyki

3. Jan Jurkowski – SP nr 7 Siedlce

Kat. 34 kg

1. Maciej Lubaszka – SP Kotuń

2. Krzysztof Dmowski – SP Iganie

3. Rafał Kowalczyk – SP Iganie

3. Adam Tarasiuk – SP Iganie

Kat. 36 kg

1. Patryk Kowalczyk – SP Kotuń

2. Bartłomiej Paczuski – SP Przesmyki

3. Piotr Rojek – SP Kotuń

3. Michał Strzałek – SP Iganie

Kat. 38 kg

1. Maciej Wojciechowski – SP Kotuń

2. Marcin Paprocki – SP Przesmyki

3. Oskar Kamiński – SP Kotuń

3. Krzysztof Konieczny – SP nr 7 Siedlce

Kat. 40 kg

1. Eryk Łęczycki – SP Przesmyki

2. Hubert Kalicki – SP Przesmyki

3. Maciej Rybicki – SP Przesmyki

3. Paweł Selniak – SP Przesmyki

Kat. 44 kg

1. Mikołaj Zieliński – SP Iganie

2. Michał Mucha – SP Stok Lacki

3. Sebastian Kotowski – SP Iganie

Kat. 50 kg

1. Dominik Gołągowski – SP Iganie

2. Piotr Urban – SP Przesmyki

3. Maciej Marczak – SP Iganie

Kat. 56 kg

1. Sebastian Kaczyński – SP Przesmyki

2. Adrian Wardak – SP Stoczek Łukowski

3. Piotr Świnarski – SP Iganie

3. Dominik Czarnocki – SP Przesmyki

Kat. 60 kg

1. Bartosz Rybicki – SP Przesmyki

2. Mateusz Pieciak – SP Kotuń

3. Dawid Cok – SP Kotuń

Kat. 64 kg

1. Krystian Koszara – SP Przesmyki

2. Igor Mężyński – SP Przesmyki

3. Dawid Florczak – SP Stok Lacki

Punktacja drużynowa:

1. SP Kotuń

2. SP Przesmyki

3. SP Stoczek Łukowski

 

źródło i foto: własne






Co? Gdzie? Kiedy?

  • niedziela, 18 Sie 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Ząbkovia Ząbki
  • niedziela, 18 Sie 12:00 12:00
    10 Triathlon Siedlecki, Mistrzostwa Polski w Cross triathlonie [ODWOŁANY]
  • wtorek, 20 Sie 00:00
    Sparing: KPS Siedlce – Reprezentacja Szwecji
  • środa, 21 Sie 00:00
    Sparing: KPS Siedlce – Reprezentacja Szwecji
  • środa, 21 Sie 17:00 17:00
    II liga: Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
  • piątek, 23 Sie 00:00
    Turniej w Siedlcach z udziałem KPS, Krispolu Września, Politechniki Lublin i Lechii Tomaszów Mazowiecki
  • sobota, 24 Sie 00:00
    IV liga: Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 24 Sie 00:00
    Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Skra Warszawa
  • niedziela, 25 Sie 00:00
    Bieg Jacka
  • niedziela, 25 Sie 19:00 19:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo


Sponsorzy

Patronat medialny