Wyczyny siedleckich sportowców na stadionach lekkoatletycznych

   
Autor:
Dodano: 2019/05/30 22:37    views 847

Lekkoatleci z klubów naszego miasta w ostatni majowy weekend uczestniczyli w zawodach w różnych zakątkach Mazowsza.

Lekkoatleci trzech siedleckich klubów: MKS Pogoń, WLKS Siedlce-Nowe Iganie oraz SKS Feniks w ostatni weekend brali udział w zawodach w kilku miastach na Mazowszu. W Płońsku rywalizowali w Grand Prix w skokach, w stolicy walczyli w Otwartych Mistrzostwach Warszawy, natomiast w Kozienicach miał miejsce Memoriał Marka Łuczyńskiego.

Poniżej prezentujemy dokonania naszych sportsmenów, z uwzględnieniem pozycji medalowych.

Grand Prix w skokach w Płońsku
3. Damian Czarnocki (SKS Feniks Siedlce) – skok w dal (6.72)

PŁOŃSK


Otwarte Mistrzostwa Warszawy U-18 i U-20
1. Andrzej Gudro (WLKS) – pchnięcie kulą (18.17)
1. Dawid Krogul (SKS Feniks) – rzut oszczepem (51.96)
1. Kajetan Przestrzelski (MKS Pogoń) – 3000 m (9.15,73)

2. Michał Walenda (WLKS) – pchnięcie kulą (16.72)
2. Patryk Kocak (WLKS) – 800 m (1.58,51)
2. Agata Styś (SKS Feniks) – rzut oszczepem (42,77)

3. Magdalena Jastrzębska (WLKS) – 800 m (2.18,47)
3. Adam Donacki (SKS Feniks) – skok o tyczce (3.30)
3. Mateusz Pilarski (SKS Feniks) – 400 m U-18 (1.02,27)
3. Julia Gadomska (MKS Pogoń) – 400 m (58,65)
3. 4 x 400 m Pogoń Siedlce (Adam Kasjaniuk, Krzysztof Górski, Szymon Cydejko, Jakub Kukla)

WARSZAWA


9 Memoriał Marka Łuczyńskiego w Kozienicach
3. Izabela Marczak (WLKS) – 600 m U-18 (1.44,27)

KOZIENICE

 

źródło: własne / PZLA; foto: sportowa.warszawa.pl






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny