Kolejne zmiany w KPS Siedlce. Klub przystąpi do rozgrywek I ligi

   
Autor:
Dodano: 2019/06/06 7:32    views 2036

Drużyna z Siedlec przystąpi do nowych rozgrywek I ligi w całkowicie nowym składzie. Trenerem KPS ma zostać Mateusz Grabda.

Jest już pewne, że z KPS Siedlce odeszli wszyscy siatkarze.  Nowe kluby znaleźli także Bartosz Kowalczyk (MCKiS Jaworzno – I liga), Janusz Gałązka (Chemik Bydgoszcz – PlusLiga), Dawid Wiczkowski (Avia Świdnik – II liga) czy Jakub Abramowicz (BAS Białystok – II liga). Blisko gry w Chrobrym Głogów jest rozgrywający Krzysztof Antosik. Daniel Grzymała szuka klubu w II lidze, a Marcin Iglewski zakończył karierę.

Rewolucja kadrowa nie sprawi jednak, że KPS Siedlce nie wystartuje w I lidze. Mimo sporych zawirowań związanych z budżetem, ekipa z Mazowsza w przyszłym sezonie na 100 procent wystąpi na zapleczu PlusLigi.

Nowym trenerem zespołu będzie najprawdopodobniej Mateusz Grabda, który w poprzednim sezonie prowadził I-ligową Buskowiankę Kielce. Niedawno został także drugim szkoleniowcem reprezentacji Polski juniorów (asystent Michała Bąkiewicza).

 

źródło: własne, foto: Maciej Sztajnert
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mag
Gość
mag
1 rok 7 miesięcy temu

A czy klub jest pewny otrzymania licencji? Podobno żeby taką dostać nie wolno mieć zaległości finansowych

Pelagia
Gość
Pelagia
1 rok 7 miesięcy temu

Po cholere bawic sie w klub za nasze pieniadze? Mozna bylo zakonczyc to wszystko zdaniem: “z klubu odeszli wszyscy zawodnicy” :’D

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny