W Wołominie bez niespodzianki. Rezerwy Pogoni zakończyły sezon

Niedziele z Pogonią II. Rezerwy poznały domowy terminarz

Pogoń II Siedlce porażką 0:3 z Huraganem Wołomin zakończyła sezon 2018-19.

W spotkaniu z liderem grupy północnej IV ligi mazowieckiej zabrakło wzmacniających młodzieżową drużynę Pogoni w ostatnich spotkaniach Józefa Burty i Pawła Łydkowskiego. Ponadto za kartki pauzowali Dominik Krupa i Aleksander Woźnica.

Praktycznie przez całą pierwszą połowę spotkania utrzymywał się wynik bezbramkowy. Tuż przed przerwą gospodarze zadali dwa ciosy, które właściwie ustaliły wynik spotkania. Mimo że Pogoniści w drugiej połowie próbowali przeciwstawić się walczącemu o awans Huraganowi, to w 88 minucie Krzysztof Pikus ustalił wynik spotkania na 3:0 i tym samym przypieczętował awans swojej drużyny do baraży o III ligę.

W Huraganie wystąpili byli Pogoniści: Marek Lendzion i Mariusz Marczak.

Na koniec sezonu Pogoń II Siedlce zajęła 9 miejsce w tabeli i zgromadziła 37 punktów.

16.06.19, 17:00 – Wołomin

IV liga: Huragan Wołomin – Pogoń II Siedlce 3:0 (2:0)

Bramki: Przemysław Górski 43, Kamil Żmuda 45+, Krzysztof Pikus 88

Huragan: Łukasz Derejko – Radosław Dobrzeniecki, Przemysław Górski (80 Krzysztof Pikus), Daniel Witak, Patryk Pięcek – Dominik Ołdak (63 Maciej Ołowski), Sebastian Nowiński (63 Grzegorz Trzonkowski), Piotr Petasz (78 Daniel Jurczuk), Mariusz Marczak, Przemysław Żmuda (80 Radosław Mędrzycki) – Marcin Figiel (72 Marek Lendzion)

Pogoń II: 12. Jakub Bieliński – 23. Karol Grochowski, 22. Igor Łęczycki, 8. Tomasz Górski, 14. Michał Markiewicz (28 Mateusz Jarkowski) – 24. Sebastian Barej, 17. Przemysław Rodak, 27. Maciej Gawinkowski (46 Jan Mruz), 18. Sebastian Bober, 34. Jakub Płomiński (63 Cezary Chraszcz) – 9. Patryk Skrzypek

Sędzia: Krzysztof Mandes (Warszawa)