Siedlecki turniej piłki ręcznej za nami (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2019/06/19 14:00    views 385

MKS Pogoń Siedlce przy współpracy z Szkołą Podstawową nr 5 w Siedlcach im. Władysława Rawicza w dniach 15–16.06.2019 r. organizował II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2008 i młodsi.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów.
15.06.2019 – Turniej Dziewczęta 2008 i młodsze
5 zespołów – system gier każdy z każdym.

1. UKS Varsovia
2. KS Zawkrze Mława
3. UKS Kagur Siemiatycze
4. UKS „Sprint” Ulan Majorat
5. MKS SP5 Pogoń Siedlce

Wyniki:

1. UKS Varsovia – KS Zawkrze Mława 3:0
2. UKS „Sprint” Ulan Majorat- MKS SP5 Pogoń Siedlce 2:4
3. UKS Varsovia – UKS Kangur Siemiatycze 5:1
4. KS Zawkrze Mława – MKS SP5 Pogoń Siedlce 10:3
5. UKS „Sprint” Ulan Majorat – UKS Kangur Siemiatycze 13:0
6. UKS Varsovia – MKS SP5 Pogoń Siedlce 1:6
7. KS Zawkrze Mława – UKS „Sprint” Ulan Majorat 13:2
8. MKS SP 5 Pogoń Siedlce – UKS Kangur Siemiatycze 13:0
9. UKS Varsovia- UKS „Sprint” Ulan Majorat 0:13
10.KS Zawkrze Mława – UKS Kangur Siemiatycze 11:2

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce -KS Zawkrze Mława 8p.
II miejsce- MKS SP5 Pogoń Siedlce 6p.
III miejsce- UKS „Sprint” Ulan Majorat 4p.
IV miejsce- UKS Varsovia 2p.
V miejsce- UKS Kangur Siemiatycze 0p.

Najlepsze zawodniczki z poszczególnych drużyn:

KS Zawkrze Mława – Lena Barcz
MKS SP5 Pogoń Siedlce – Ala Więsak
UKS „Sprint” Ulan Majorat – Próchniewicz Karolina
UKS Varsovia – Klimczak Wiktoria
UKS Kangur Siemiatycze – Pogorzelska Katarzyna
Najlepsza bramkarka –Nikola Protasiuk MKS SP5Pogoń Siedlce
Król strzelców turnieju damskiego- Calik Oliwia KS Zawkrze Mława 21 bramek
Wręczenia nagród dokonał Prezes MKS Pogoń Siedlce Leszek Czaplicki oraz Przewodnicząca Trójki klasowej klasy sportowej IVf z SP 5 Siedlce Pani Monika Baczyńska.

16.06.2019 – Turniej Chłopców 2008 i młodsi
4 zespoły, system gier każdy z każdym

1. AZS Włocławek
2. UKS Kangur Siemiatycze
3. MKS SP 5 Pogoń Siedlce I
4. MKS SP 5 Pogoń Siedlce II

Wyniki:

1. AZS Włocławek- MKS SP 5 Pogoń Siedlce 3:8
2. UKS Kangur Siemiatycze – MKS SP5 Pogoń Siedlce II 9:4
3. AZS Włocławek- MKS SP 5 Pogoń Siedlce II 8:3
4. UKS Kangur Siemiatycze – MKS SP 5 Pogoń Siedlce 4:9
5. AZS Włocławek- UKS Kangur Siemiatycze 7:4
6. MKS SP 5 Pogoń Siedlce – MKS SP 5 Pogoń Siedlce II 17:1

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – MKS SP 5 Pogoń Siedlce 6p.
II miejsce- AZS Włocławek 4p.
III miejsce- MKS SP 5 Pogoń Siedlce 2p.
IV miejsce- UKS Kangur Siemiatycze 0 p.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn:

MKS SP 5 Pogoń Siedlce – Maciej Solarczyk
AZS Włocławek – Marek Gołębiewski
MKS SP 5 Pogoń Siedlce II – Ryszkowski Bartosz
UKS Kangur Siemiatycze – Zajączkowski Maciej

Najlepszy bramkarz  – Jan Bartosz AZS Włocławek
Król strzelców – Maciej Stefaniuk 17 bramek

Wręczenia nagród dokonał Przewodniczący Rady Miasta Siedlce Henryk Niedziółka oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Siedlce Robert Chojecki, który jest również członkiem zarządu MKS Pogoń Siedlce.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
    I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
  • niedziela, 22 Wrz 15:00 15:00
    Rajd Rowerowy
  • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
    Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • czwartek, 26 Wrz 10:00 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
    XXV Cross Rowerów Górskich
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 28 Wrz 17:00 17:00
    II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa
  • niedziela, 29 Wrz 13:00 13:00
    II liga: Elana Toruń – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny