Pogoń zakontraktowała stoperów. Kolejne roszady w biało-niebieskich

   
Autor:
Dodano: 2019/07/19 0:10    views 1685
Pogoń zakontraktowała stoperów. Kolejne roszady w biało-niebieskich

Siedlecka Pogoń pozyskała dwóch środkowych obrońców. Kontrakty z Pogonią podpisali Bartosz Brodziński i Aya Diouf.

Bartosz Brodziński to 27-letni środkowy obrońca zaczynał karierę w Drukarzu z rodzinnej Warszawy. Później grał w Agrykoli i znowu w macierzystym klubie. Później grał w juniorach Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Arce Gdynia, Ruchu Chorzów, Widzewie Łódź i MKS Kluczbork. W ubiegłym sezonie, w Legii II rozegrał 31 spotkań w III lidze, w których zdobył cztery bramki. W Pogoni będzie grał z numerem 31 na koszulce.

22-letni Aya Diouf pierwsze kroki stawiał w ojczyźnie. W 2014 trafił do młodzieżowej drużyny Sportingu Lizbona. Następnie reprezentował kluby z niższych lig w Portugalii i Hiszpanii. W przeszłości reprezentował swój kraj w kadrze U-17. W Pogoni występować będzie z numerem 4.

Z kolei byli Pogoniści szukają nowych klubów. Maciej Wichtowski jest blisko angażu w I-ligowej Puszczy Niepołomice, zaś Andrzej Rybski trenuje gościnnie z V-ligowym Naprzodem Skórzec. Trenerem Naprzodu został Marcin Tomaszewski, związany ostatnio z Pogoniąjako asystent Marcina Prasoła, a wcześniej wieloletni trener rezerw MKP.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

Sponsorzy

Patronat medialny