Porażka Pogoni II w sparingu (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2019/07/20 19:02    views 948
Porażka Pogoni II w sparingu

Pogoń II Siedlce uległa w sparingu Sępowi Żelechów 2:3. Bramki dla Pogoni zdobyli: Maciej Gawinkowski i Michał Ambroziak.

W meczu z Sępem w barwach Pogoni zagrał bardzo młody skład, uzupełniony zawodnikami z drużyny juniorów 2003. Ponadto testowani byli bramkarz Kamil Ostrowski (Watra Mrozy) i pomocnik Karol Niegowski (Strzelec Chodów).

Mimo remisu do przerwy, po zmianie stron reprezentant siedleckiej klasy A zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra w sobotę 27 lipca o 11:00 z beniaminkiem IV ligi – Podlasiem Sokołów Podlaski.
20.07.19, 15:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechow 2:3 (1:1)

Bramki dla Pogoni II: Maciej Gawinkowski, Michał Ambroziak

Pogoń II: (I połowa) Kamil Ostrowski – Maciej Litwiński, Dominik Krupa, Aleksander Woźnica, Michał Markiewicz – Cezary Chraszcz, Przemysław Rodak, Maciej Gawinkowski, Gracjan Sadokierski – Bartosz Kryszczuk, Michał Filipek. (II połowa) Albert Posiadała – Dominik Krupa, Przemysław Rodak, Mateusz Karczmarski, Michał Markiewicz, Karol Niegowski, Michał Ambroziak, Maciej Gawinkowski, Jan Mruz, Cezary Bujalski, Gracjan Sadokierski

27 dni 14 godzin temu

czy 1Pogon grała dzisiaj jakiś sparing???

kry
Gość
kry
27 dni 4 godzin temu

Grała. O 11 był sparing “między sobą”. Drużyna podzielona została na dwie ekipy. W koszulkach niebieskich wystąpili zawodnicy prawdopodobnie pierwszego składu, w koszulkach czerwonych zagrali potencjalni zmiennicy. Mecz zakończył się wynikiem 2-5. “Zmiennicy” wygrali i byli o klasę lepsi. Dodam, iż w drużynie zmienników grali m.in. Mójta i Margol.

kry
Gość
kry
27 dni 1 godzina temu

Ocenzurowana wersja spotkania z kibicami. Brawo.

Olo
Gość
Olo
26 dni 22 godzin temu

Posłuchałem. Fajnie będzie tego odsłuchać za te 5 lat.

dron
Gość
dron
26 dni 6 godzin temu

To serio nie jest całe spotkanie? Tzn że wycieli jakies niewygodne momenty?????

• piątek, 23 Sie 00:00
    Turniej w Siedlcach z udziałem KPS, Krispolu Września, Politechniki Lublin i Lechii Tomaszów Mazowiecki
  • sobota, 24 Sie 00:00
    IV liga: Makowianka Maków Mazowiecki – Pogoń II Siedlce
    Sparing: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Skra Warszawa
  • niedziela, 25 Sie 00:00