Gladiator zorganizował Piknik Sportów Walki (fotogalerie)

   
Autor:
Dodano: 2019/09/04 7:02    views 613

31 sierpnia w Siedlcach odbył się Piknik Sportów Walki. Podczas imprezy miało miejsce również oficjalne otwarcie nowej siedziby klubu Gladiator Siedlce – organizatora przedsięwzięcia.

W ostatnią sobotę wakacji, 31 sierpnia odbył się I Piknik Sportów Walki. Organizatorem wydarzenia był klub Gladiator Siedlce, który jednocześnie świętował 27-lecie istnienia.

Na pikniku pojawili się byli i obecni zawodnicy, sympatycy i przyjaciele Gladiatora. Spotkanie, które wzorowo poprowadziła zawodniczka, Judyta Rymarzak, rozpoczęło się od oficjalnego otwarcia nowej siedziby klubu, mieszczącej się obecnie przy ul. 11-go listopada 51. Przecięcia symbolicznej czerwonej wstęgi dokonał trener Andrzej Wasilewski, którego podopieczni mają w dorobku sukcesy krajowe i międzynarodowe. Na pikniku nie mogło zabraknąć prezesa klubu Gladiator Siedlce – Marcina Przysowy. Miłym gościem wydarzenia był prezydent Siedlec, Andrzej Sitnik.

Podczas pikniku można było zaznajomić się z historią sztuk walki w Europie. Prelekcję przygotował historyk – mgr Artur Rogalski. Odbyły się efektowne pokazy sportów walki (sumo, zapasy, muay thai, MMA, brazylijskie jiu jitsu). Okazję do zaprezentowania się miała każda z sekcji Gladiatora. Ponadto odbyły się egzaminy na stopnie PZKB. Organizatorzy przygotowali także atrakcje: muzyczne (koncert “Drużyny Mistrzów”) oraz kulinarne (grill dla uczestników i gości).

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert
Sponsorzy

Patronat medialny