Nie przeszli Wisły. Porażka rezerw w Płocku

Rezerwy Pogoni uległy w Płocku drugiej drużynie Wisły 0:2.

Do Płocka Pogoń II pojechała wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry II-ligowca, którzy nie wystąpili w spotkaniu pierwszej drużyny z Bytovią Bytów.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze i do przerwy schodzili z zasłużonym, dwubramkowym prowadzeniem. W 33 minucie Patryk Leszczyński pokonał Alberta Posiadałę, dając swojej drużynie prowadzenie. Trzy minuty później było już 2:0. Oliwer Osmański dograł do Adriana Szczutowskiego, a ten skierował piłkę do siatki.

Po zmianie tron gra Pogonistów nieco się polepszyła, ale zabrakło dokładności by zmienić losy spotkania. Do bramki płocczan trafił nawet Sebastian Barej, lecz sędzia odgwizdał spalonego. Ostatecznie w meczu utrzymał się rezultat z pierwszej połowy.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 15 sierpnia o 16:00 w Siedlcach z Huraganem Wołomin.

08.09.19, 13:00 – Płock

IV liga: Wisła II Płock – Pogoń II Siedlce 2:0 (2:0)

Bramki: Patryk Leszczyński 33, Adrian Szczutowski 36

Wisła II: 87. Adrian Tokarski – 99. Aleksander Pawlak (88, 23. Miłosz Janczak), 20. Kacper Szczudliński, 21. Adrian Duchnowski, 14. Kamil Cistowski, 4. Błażej Tomaszewski (76, 7. Kuba Zieliński) –  6. Jakub Perlak (72, 5. Bartosz Zieliński), 16. Maciej Spychała (86, 19. Mateusz Włodarski) – 11. Oliwer Osmański, 10. Patryk Leszczyński (88, 2. Kamil Krupiński),  26. Adrian Szczutowski (86, 9. Kamil Dąbrowski)

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 6. Sebastian Barej (76, 18. Sebastian Bober), 3. Aya Diouf, 21. Aleksander Woźnica, 14. Przemysław Misiak – 55. Maciej Litwiński, 87. Przemysław Rodak, 29. Marcin Kozłowski II, 99. Dominik Barciak (68, 5. Michał Filipek), 11. Jakub Romanowicz – 9. Kacper Falon

Żółta kartka: Aya Diouf

Sędzia: Kamil Ślesiński (Ciechanów-Ostrołęka)