Grała siedlecka młodzież #3

   
Autor:
Dodano: 2019/09/11 23:16    views 338

W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – Żyrardowianka Żyrardów 8:1 (3:0)

Bramki: Michał Ambroziak 8, 53, 59, Dawid Klupś 31, Jakub Rzewuski 35, Jakub Grzebieliszewski 47, Jakub Rzewuski 49, Cezary Bujalski 70 – Juliusz Olech 70

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Wicher Sadowne – Pogoń Siedlce 1:5 (0:3)

Bramki: Mateusz Nowak 71 – Mateusz Mędza 18, 43, Kacper Aleksiejewicz 45, 70, Adam Lewkowski 83

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 6:0 (3:0)

Bramki: Wojciech Jakubik 6, Mateusz Tomczyk 24, Adam Kotlarski 28, Krzysztof Dynus 52, 61, Oskar Tomczyk 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 21:0 (9:0)

Bramki: Tomasz Borkowski 5, 36, Hubert Wrzosek 7, 25, 27, 60, Jakub Kapitan 21, Paweł Szeląg 23, Bartosz Kopyść 34, 46, 55, 77, Dominik Kornacki 38, Ernest Zbieć 47, Maciej Skolimowski 49, 53, 64, Wojciech Kisieliński 56, Jakub Kapitan 63, Bartosz Mlonek 68, Kacper Mitrzak 72

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)

MKS Małkinia – SEMP Pogoń Siedlce 1:6 (0:4)

Bramki: Mateusz Puścian 52 – Patryk Klimek 11, 13, Mikołaj Pluchrat 17, 64, Mikołaj Bożek 33, 77

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 16:0 (6:0)

Bramki: Eryk Płudowski 4, Jakub Jaśkiewicz 20, 62, 73, Olaf Serżysko 31, Konrad Bednarczyk 34, Dominik Klewek 37, 38, 77, 79, Jan Wierzejski 42, 60, 70, 76, Błażej Pawlak 65, Aleksander Sawicki 75

Wicher Sadowne – Pogoń II Siedlce 2:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń III Siedlce 3:0 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)

SEMP Pogoń Siedlce – KS Łosice 10:1 (5:0)

Bramki: Jakub Wyrzykowski 57 – Gabriel Kasprowicz 5, 9, Sebastian Kapitan 11, 34, 49, Maciej Wierzbicki 23, Kajetan Tomaszewski 29, 58, Adam Świętochowski 38, Piotr Piekarski 54

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Pogoń Siedlce – Champions Mińsk Mazowiecki 7:1 (7:1)

Bramki: Józef Jastrzębski 3, Kacper Kalaciński 21, Jakub Czarnocki 25, Tomasz Lemka 30, 36, 40, Bartłomiej Czarnocki 34 – Szymon Kopiel 26

Płomień Dębe Wielkie – Masovia Siedlce 2:1 (0:1)

Bramki: Kacper Jackiewicz 52, Eryk Kulma 56 – Rafał Nikończuk 12

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – GUKS Korytnica 3:0 (2:0)

Bramki: Oliwier Klewek 6, Krystian Jankowski 28, Eryk Charczuk 41

Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 3:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Hutnik Huta Czechy – Pogoń III Siedlce 2:3 (1:2)

Bramki: Krzysztof Szaniawski 1, 59 – Arkadiusz Gałecki 5, 22, Aleks Kobyliński 31

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))

SEMP Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce 7:6

Masovia Siedlce – AP Sokołów Podlaski 12:0

SEMP Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 1:5

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 9:3

Błękitni Stoczek – Pogoń Siedlce 3:12 (2:7)

Bramki: Kacper Kania 17, Filip Nowak 25, Tomasz Góral 50 – Arkadiusz Gałecki 1, 5, 11, 13, 16, 20, 41, 58, 59, Jan Dyńka 14, Aleks Kobyliński 32, Cezary Marchel 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Masovia II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:6

SEMP Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 13:0

Masovia II Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 2:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Naprzód II Skórzec – Pogoń II Siedlce 3:10 (1:5)

Bramki: Bartosz Zając 3, Oliwier Rogala 47, 53 – Szymon Wrzosek 7, 20, 33, Vincent Kowalik 15, Kacper Giernicki 23, 39, 43, 59, Maciej Zdanowski 28, Krzysztof Dziewulak 34,

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Kosovia Kosów Lacki – Masovia Siedlce 2:8 (2:3)

Bramki: Kuba Nienałtowski 17, Bartłomiej Bielarski 27 – Piotr Batorski 1, 46, Kacper Kocoń 12, 53, Krzysztof Sisik 16, 40, 43, Dawid Bąk 38

Czarni Węgrów – SEMP Pogoń Siedlce 4:4 (1:3)

Bramki: Mikołaj Gierłowski 26, Aleksander Szczepanik 35, 36, Maksymilian Sulich 51 – Brajan Zdunek 4, Michał Klementowicz 6, Arkadiusz Wiśniewski 14, Jakub Jakimiak 31

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 6:4

Champions Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:18 (0:9)

Bramki: Artem Płoszai 43 – Szymon Wrzosek 4, 6, 38, 50, Alan Krupa 9, 12, Szymon Ptaszyński 19, 24, 55, Borys Pazdyka 21, 56, Filip Strzyżewski 25, 29, 58, Jakub Świnarski 32, 37, Szymon Borychowski 35, Krzysztof Dziewulak 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń II), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń II Siedlce 15:2 (6:0)

Bramki: Tobiasz Kazimierczak 3, 4, 19, 48, Wojciech Zacharczuk 6, 56, Filip Kowalik 8, 16, 40, 43, Jakub Tarasiuk 34, Wiktor Wyszomierski 39, 41, Michał Banaś 58, Błażej Zalewski 59 – Piotr Sajewicz 37, Mateusz Kamiński 44

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 6:4

Wektra Zbuczyn – SEMP Pogoń II Siedlce 1:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)

Szóstka Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 11:3

Bramki dla Masovii: Tymoteusz Świder (dwie), zawodnik nieznany

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski (Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Victoria Kałuszyn – SEMP Pogoń Siedlce

SEMP Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: MKP Pogoń Siedlce




Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
    II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
  • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
    I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
  • niedziela, 22 Wrz 15:00 15:00
    Rajd Rowerowy
  • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
    Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • czwartek, 26 Wrz 10:00 10:00
    Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
  • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
    XXV Cross Rowerów Górskich
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness
  • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
    IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 28 Wrz 17:00 17:00
    II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa
  • niedziela, 29 Wrz 13:00 13:00
    II liga: Elana Toruń – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny