Nowy rozdział w dziejach akademii (multimedia)

   
Autor:
Dodano: 2019/09/11 18:31    views 1035

Pogoń Siedlce poinformowała na konferencji prasowej o podpisaniu trójstronnej umowy z “Życiem Siedleckim” i Zakładem Drobiarskim Stasin, którzy zostali głównymi sponsorami klubowej akademii.

Na konferencji Pogoń była reprezentowana przez prezesa Andrzeja Materskiego, dyrektora wykonawczego Daniela Purzyckiego oraz trenera koordynatora Lecha Poducha. „Życie Siedleckie” miało swojego przedstawiciela w osobie dyrektora biura reklamy i ogłoszeń Mariusza Saraczewskiego, zaś ZD Stasin oddelegował właściciela Krzysztofa Borkowskiego oraz wiceprezesa zarządu Wojciecha Zarzyckiego.

– Mogę ogłosić oficjalnie, że na mocy trójstronnej umowy z „Życiem Siedleckim” oraz firmami: Zakład Drobiarski Stasin i Mościbrody pozyskaliśmy głównego sponsora dla naszej akademii – powiedział Purzycki.

Saraczewski przypomniał genezę Życie Siedleckie Cup, czyli turnieju, który w kilku edycjach zapracował na ponadregionalne uznanie:

– Turniej Życie Siedleckie Cup był wspierany przez panów Borkowskiego i Zarzyckiego. Niedawno Daniel Purzycki poprosił mnie o pomoc w znalezieniu dodatkowych pieniędzy dla akademii. Obiecałem, że zrobię, co w mojej mocy. Odwiedziłem kilka firm, ale najbardziej konkretną, dosłownie 5-minutową, rozmowę odbyłem z Krzysztofem Borkowskim. Gdy usłyszał o możliwości wsparcia dzieci od razu był na tak. Podpisaliśmy roczną umowę reklamową pomiędzy biurem reklamy “Życia Siedleckiego” i ZD Stasin, gwarantującą akademii niemałe pieniądze. Mam nadzieję, że środki zostaną właściwie spożytkowane.

Trybuna siedleckiego stadionu została zapełniona młodymi adeptami futbolu, którzy stawili się na konferencję wraz z rodzicami oraz trenerami, czyli najważniejszymi osobami w edukacji piłkarskiej.

– Zgodziłem się na wsparcie akademii, ale dzisiaj, widząc rzeszę dzieciaków garnących się do sportu, jestem podwójnie pewny, że postąpiłem słusznie. O wyniki i efekty szkolenia jestem spokojny. Życzę zwycięstw i wielu sukcesów. Cieszę się, że mogę z państwem być i wspierać najmłodszych. Nic tak bardzo nie cieszy – powiedział właściciel ZD Stasin.

W imieniu zarządu podziękowania dla sponsorów wyraził prezes Materski:

– Wierzymy w to, że kiedyś będziecie mieli możliwość zagrania w pierwszej drużynie w Pogoni. Być może nie w II lidze, a może w I lidze, a może nawet wymarzonej przez dyrektora Purzyckiego ekstraklasie. Rozpoczynamy nowy rozdział w dziejach MKP Pogoń Siedlce.

– Ekstraklasa jest naszym celem. Wierzmy w to, że młodzież trenująca w Pogoni zdoła to osiągnąć – podsumował Borkowski.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek
Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Nowy rozdział w dziejach akademii (multimedia)"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
CR7
Gość
CR7
9 dni 7 godzin temu

Wielkie BRAWA dla sponsorów.

FiLip
Gość
FiLip
9 dni 3 godzin temu

Pozyskali sponsorów, a wczoraj na wieczornym spotkaniu, rodzice z rocznika 2005 i 2004 dowiedzieli się że od września będą płacić za treningi!!!! Kpina!!!!

stefaniszyn
Gość
stefaniszyn
8 dni 12 minut temu

Za treningi płaci się w każdej akademii. W ekstra klasowych klubach także, w tym w Legii i Lechu, chociaż tam mają sponsorów o wiele potężniejszych..

Kibic
Gość
Kibic
7 dni 16 godzin temu

Nie porównój akademii Legii czy Lecha do tej😀 bo Mercedesa do Fiata nie da się porównać 🤨

kura3
Gość
kura3
7 dni 4 godzin temu

Ktos napisał właśnie, że nawet tam gdzie kasa jest dużo większa płaci sie za treningi. Ale wcześniej, że płaci się w każdej akademii, szkoda że tego nie odczytałeś rozumiejąc o czym jest kilka zdań. Przecież to nie trudne do zrozumienia.

Olo
Gość
Olo
8 dni 16 godzin temu

Świetna informacja!!!! Teraz wystarczy wymienić 80% trenerów w akademii i może coś z tego będzie

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

 • sobota, 21 Wrz 16:00 16:00
  II liga: Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
 • sobota, 21 Wrz 18:00 18:00
  I liga: KPS Siedlce – MCKiS Jaworzno
 • niedziela, 22 Wrz 15:00 15:00
  Rajd Rowerowy
 • środa, 25 Wrz 18:30 18:30
  Puchar Polski: Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • czwartek, 26 Wrz 10:00 10:00
  Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka
 • sobota, 28 Wrz 10:00 10:00
  XXV Cross Rowerów Górskich
 • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
  VI Puchar Polski Federacji IBFF & WPF w kulturystyce i fitness
 • sobota, 28 Wrz 11:00 11:00
  IV liga: Drukarz Warszawa – Pogoń II Siedlce
 • sobota, 28 Wrz 17:00 17:00
  II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa
 • niedziela, 29 Wrz 13:00 13:00
  II liga: Elana Toruń – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny