Nowe szaty Pogonistów (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2019/09/13 7:04    views 1198

Rugbiści siedleckiej Pogoni myślami są już przy meczu na szczycie Ekstraligi z Ogniwem Sopot. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Fight.

Podopieczni Adriana Miałkowskiego zaczęli sezon od wygranej 17:16 w Gdańsku. – Przez większość meczu przeważaliśmy, jednak naszą bolączką było “jak zwykle” wykończenie akcji. Nie kładliśmy punktów, wtedy kiedy powinniśmy, dlatego doprowadziliśmy do nerwowej końcówki – powiedział Paweł Antoszczuk.

Pierwszą domową przeszkodą dla siedlczan będą mistrzowie Polski z Sopotu. Ogniwo w poprzednim sezonie przerwało hegemonię Budowlanych Łódź i po raz pierwszy od 2003 roku sięgnęło po złote krążki. Latem sopocianie stracili skutecznego Grzegorza Szczepańskiego, który skorzystał z oferty z Siedlec.

Szczepański to jeden z kilku nowych zawodników w kadrze Pogoni. Najnowszym nabytkiem jest Isitolo Tuumotooa z Tonga. W klubie zgodnie twierdzą, że kadra jest zamknięta.

Początek sobotniego meczu o 15:00. Nieobecni będą mogli skorzystać z transmisji przygotowanej przez Polsat Sport Fight. – Zapraszamy wszystkich na mecz z Ogniwem. To dla nas drugi ligowy mecz i jesteśmy do niego dobrze przygotowani. Warto pojawić się w sobotę na stadionie – stwierdził Antoszczuk.

W przededniu inauguracji zorganizowaliśmy wspólnie z MKS sesję zdjęciową. Na zdjęciach Macieja Sztajnerta można podziwiać Pogonistów w pełnej krasie i nowych strojach.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
D.T.
Gość
D.T.
10 miesięcy 23 dni temu

Super szaty! Czerwony kolor jak na przywódców przystało.
Mój KOTek najprzystojniejszy!

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny