Grała siedlecka młodzież #4

   
Autor:
Dodano: 2019/09/18 23:57    views 505
Grała siedlecka młodzież #4

W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Drukarz Warszawa – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Maciej Kuć 76

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Rywal Ruchna – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Filip Grochala 10, Kacper Sidorczuk 33, Dominik Kornacki 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 13:2 (5:0)

Bramki: Błażej Pawlak 10, Bartosz Kaliniak 20, 39, 46, 74, Jan Wierzejski 34, Konrad Bednarczyk 35, 57, Michał Łaszuk 51, 77, 80+1, Olaf Serżysko 54, Jakub Skorupka 61 – Rafał Jasiński 65, Adrian Zbucki 70

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce 0:12 (0:8)

Bramki: Eryk Płudowski 5, 6, 10, 12, 37, Kamil Krasuski 14, Dominik Klewek 19, Jakub Wolgiemut 24, Konrad Bednarczyk 28, 48, Alan Sulej 46, Filip Dąbrowski 49

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 0:19

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj (Pogoń II), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:1 (0:1)

Bramka: Oliwier Zadrożniak 17

Pogoń II Siedlce – Iskra Kotuń 7:0 (4:0)

Bramki: Ignacy Brochocki 3, Przemysław Droń 15, Alan Sulej 19, 41, 53, Mateusz Patoleta 26, Bartosz Soszyński 45

Pogoń II Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 1:0 (0:0)

Bramka: Mikołaj Gaszewski 49

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)

Wektra Zbuczyn – SEMP Pogoń Siedlce 1:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 5:0 (3:0)

Bramki: Michał Zbrzeźniak 2, Bartłomiej Czarnocki 10, 40, Adam Pluciak 21, Gabriel Odrobiński 37

Champions Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – ULKS Starawieś 3:2 (1:1)

Bramki: Józef Jastrzębski 22, Krystian Jankowski 55, Jakub Kordys 60 – Bartosz Kruszewski 5, 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Jutrzenka Cegłów 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II))

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 3:10 (3:3)

Bramki: Arkadiusz Gałecki 14, 18, 20 – Adam Klementowicz 5, 8, Kacper Dziewulski 10, 59, Olaf Zybertowicz 42, Gabriel Mędza 47, 58, Szymon Waldziński 49, Krzysztof Saczewski 54, 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II))

APN Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 1:8

Naprzód Skórzec – Masovia II Siedlce 7:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Victoria Kałuszyn – Pogoń II Siedlce 2:9 (1:1)

Bramki: Przemysław Uchmański 9, 33 – Krzysztof Dziewulak 18, 48, Kacper Giernicki 31, 44, 49, 53, Szymon Kozak 37, Maciej Zdanowski 52, Vincent Kowalik 59

Pogoń II Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki 15:2 (9:0)

Bramki: Kacper Giernicki 3, 9, 16, 26, 47, 48, 55, Jakub Świnarski 10, 29, Antoni Żak 11, 28, Kamil Pałka 17, Alan Krupa 39, Maciej Zdanowski 40, Filip Strzyżewski 58 – Jakub Konowrocki 48, Aleksander Możdżonek 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 13:0

Masovia Siedlce – Czarni Węgrów 5:7 (1:5)

Bramki: Krzysztof Sisik 6, Dawid Bąk 41, 45, 49, 57 – Szymon Kocon 8, 29, Maksymilian Sulich 16, 35, 38, Jakub Roguszewski 17, Filip Marchelewicz 22

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń II), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

SEMP Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 4:3

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:2)

Bramki: Robert Demianiuk 21, Mikołaj Flis 43 – Mateusz Kamiński 18, Michał Karwowski 29, Ignacy Terlikowski 44

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)

Masovia Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 1:5 (0:4)

Bramki: Jakub Chyży 49 – Bartosz Mroczkowski 8, 14, 30, Marcel Radziwonka 22, Wojciech Suski 43

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski (Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Victoria Kałuszyn – SEMP Pogoń Siedlce

SEMP Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8

Liwia Łochów – SEMP Pogoń Siedlce

Masovia II Siedlce – Masovia Siedlce

SEMP Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce

Masovia II Siedlce – Liwia Łochów

Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce

Podlasie Sokołów Podlaski – Masovia II Siedlce

Liwia Łochów – Masovia Siedlce

Masovia Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski

Masovia II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: MKP Pogoń Siedlce







Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny