Medalowy łup NoWi Siedlce w Hajnówce

Autor:
Dodano: 2019/09/18 15:24    views 323

Zawodnicy NoWi Siedlce wzięli udział w zmaganiach o Pucharu Polski Nordic Walking w Hajnówce. Kilku z nich zakończyło zawody z medalem.

14 września rywalizowano w Hajnówce w ramach Pucharu Polski Nordic Walking. Z sukcesami reprezentowali Siedlce na tych zawodach nordic walkerzy z grupy NoWi.

W kategorii niepełnoprawnych na dystansie 5 km pierwsze miejsce zajęła Lidia Borkowska. Na najwyższym stopniu podium stanęli również w swoich kategoriach wiekowych Alicja Słowiańska (K50-54) oraz Dariusz Borkowski (M50-54). Da dystansie 10 km w kategorii kobiet 18-29 – 1 miejsce zajęła Ewelina Borkowska, natomiast Zofia Zacharczuk w kategorii 60+ uplasowała się na 2 miejscu.

WYNIKI

źródło i foto: NoWi Siedlce

Co? Gdzie? Kiedy?

• sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna