Maciej Kierzkowski szykuje się na Lublin. Armia Fight Night po raz siódmy

   
Autor:
Dodano: 2019/09/19 13:32    views 1166

Siedlczanin Maciej Kierzkowski po raz kolejny powalczy dla organizacji Armia Fight Night. 5 października w Lublinie odbędzie się gala numer 7.

Maciej Kierzkowski ma na swoim koncie cztery pojedynki zawodowe (2-2, 2 KO), ale już po raz szósty wejdzie do klatki organizacji Armia Fight Night. Wszystko za sprawą występów także na zasadach półzawodowych. Do tej pory zawodnik z Siedlec w organizacji zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Wizytówką Kierzkowskiego jest spektakularny nokaut, którym popisał się podczas 5 edycji. W widowiskowym i brutalnym stylu posłał na deski Tsotne Darchię, a jego wyczyn w internecie obiegł niemalże cały świat zbierając przy tym wysokie noty za styl.

24-letni zawodnik powróci do klatki podrażniony porażką w walce z Piotrem Przepiórką, w której nie zaprezentował pełni swoich umiejętności. 5 października w Lublinie, przyjdzie mu zmierzyć się z najbardziej doświadczonym w jego zawodowej karierze Sebastianem Rajewskim (6-5, 2 KO).

Reprezentant klubu Czerwony Smok Poznań po słabszym momencie w karierze powrócił dwoma wygranymi na odpowiednie tory i ponownie mocno uwierzył w swoje umiejętności.

Walka Kierzkowskiego z Rajewskim zakontraktowana została w limicie kategorii lekkiej.

O gali Armia Fight Night 7

Siódma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się w drugą rocznicę powstania organizacji.

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Sześć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

W drugą rocznicę powstania organizacji kibiców czeka coś absolutnie wyjątkowego na skalę światową. W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego, a także żołnierze pod banderą amerykańską!

 

źródło: własne / AFN; foto: pikdo.net / AFN
Sponsorzy

Patronat medialny