Zapaśnicze zmagania w Kotuniu (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2019/09/19 13:01    views 292

W Kotuniu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego dzieci, młodziczek i kadetek.

DZIECI

Kategoria 30 kg
1. Katarzyna Urban (SP Kotuń)
2. Helena Węgrzycka (SP Radom)
3. Nikola Retmaniak (SP Baniocha)

Kategoria 32 kg
1. Helena Stelmaszczyk (SP Baniocha)
2. Wiktoria Ippolito (SP Kotuń)
3. Zofia Sadło (SP Zalesie), Blanka Szczepańska (SP Baniocha)

Kategoria 35 kg
1. Julia Kokoszka (SP Kotuń)
2. Maja Matyszczak (SP Stok Lacki)
3. Oliwia Celińska (SP Kotuń)

Kategoria 39 kg
1. Aniela Skwarek (UKS Niska)
2. Oliwia Sanetas (SP Kotuń)
3. Bianka Nsofor (SP Baniocha)

Kategoria 43 kg
1. Sylwia Jóźwik (SP Kotuń)
2. Julia Adamczyk (SP Stok Lacki)
3. Amelia Gwardys (SP Baniocha)

Kategoria 49 kg
1. Julia Zielińska (SP Baniocha)
2. Zofia Nowak (SP Baniocha)
3. Julia Lichocka, Magda Miłosz (obie SP Baniocha)

Kategoria 63 kg
1. Vanesa Nsofor (SP Baniocha)
2. Gabriela Bykowska (GKS Armaty Stoczek Łukowski)
3. Weronika Świnarska (WLKS Siedlce-Nowe Iganie)

MŁODZICZKI

Kategoria 36 kg
1. Zuzanna Klata (LKS Mazowsze Teresin)
2. Maja Wasiluk (SP Stok Lacki)

Kategoria 39 kg
1. Alicja Dobrowolska (SP Kotuń)
2. Weronika Skwarek (UKS Niska)
3. Magdalena Kotowska (SP Stok Lacki)

Kategoria 46 kg
1. Karolina Zień (Mazowsze)
2. Kinga Kamola (Armaty)
3. Kinga Folwarska (SP Baniocha)

Kategoria 54 kg
1. Wioleta Niedziałek (SP Kotuń)
2. Anna Kamola (Armaty)
3. Magdalena Wielgosz (SP Zalesie)
4. Francesca Mingrone (SP Stok Lacki)

Kategoria 58 kg
1. Katarzyna Nowocień (UKS Grom Wieniawa)
2. Łucja Korcz (SP Radom)
3. Oliwia Kołodziejczyk (SP Radom)
4. Natalia Zaręba (SP Radom)

Kategoria 66 kg
1. Wiktoria Udenyi (SP Baniocha)
2. Julia Kapusta (SP Baniocha)
3. Julia Rosa (Armaty)
4. Aleksandra Konieczna (SP Zalesie)

KADETKI

Kategoria 57 kg
1. Kornelia Korporowicz (WLKS)
2. Karolina Gastoł (UKS Niska)

Kategoria 65 kg
1. Klaudia Kudelska (WLKS)
2. Julia Kańska (SP Baniocha)
3. Paulina Wilczak (Platan Borkowice)

Kategoria 73 kg
1. Julia Zawadzka (Mazowsze)
2. Joanna Kobylińska (WLKS)
3. Nina Mróz (Mazowsze)

Klasyfikacja drużynowa
1. SP Kotuń
2. UKS Akademia Sportu Baniocha
3. LKS Mazowsze Teresin

 

źródło i foto: własne






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny