Czas na pierwsze zwycięstwo. KPS Siedlce znów zagra u siebie

Mickiewicz Kluczbork będzie rywalem KPS Siedlce w trzeciej kolejce I ligi. Podopieczni Mateusza Grabdy czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Siedlczanie musieli w poprzedniej kolejce przełknąć gorycz porażki. W pierwszym meczu nowego sezonu przegrali z MCKiS Jaworzno (1:3), mimo iż pierwsza partia padła łupem KPS. W kolejnych odsłonach mocno zawiodła jednak zagrywka, a goście z Jaworzna z minuty na minutę grali coraz lepiej.

– To nie była taka siatkówka, jaką oczekuję od moich zawodników.  Popełniliśmy bardzo dużo prostych błędów.  Zebraliśmy cenne doświadczenie i liczę, że poprawimy się szczególnie w elemencie zagrywki. Liczę na mniej błędów, a więcej asów – podkreślał trener Mateusz Grabda.

Zawodnicy KPS będą mieli okazję zrehabilitować się przed swoimi kibicami. W niedzielę siedlczanie podejmować będą Mickiewicza Kluczbork, który po dwóch kolejkach ma na koncie trzy punkty. W poprzedniej serii gier siatkarze z Kluczborka dosyć nieoczekiwanie wygrali na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

W składzie Mickiewicza występuje dwóch byłych siatkarzy KPS: Dawid Bułkowski oraz Rafał Pawlak. Początek meczu w niedzielę o godz. 16:00.