W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.
I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)
Pogoń Siedlce – Broń Radom 0:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Michalak 30 (s), Bartłomiej Chełmiński 45, Piotr Neska 48, Dawid Drachal 75
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)
Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 1:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)
Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Mierzejewski 33 – Kamil Ausfeld 17, 48, 77
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)
Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 6:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – Narew Ostrołęka 4:0 (0:0)
Bramki: Dawid Jastrzębski 46, Mateusz Pszczel 54, 57, Alan Rybak 79
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)
SEMP Pogoń Siedlce – Sęp Żelechów 4:1 (2:0)
Bramki: Krystian Żabczyński 10, Mikołaj Bożek 27, Szymon Celiński-Jakubowicz 76, Mikołaj Pluchrat 78 – Krzysztof Pieńkosz 43
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)
LKS Ostrówek – Pogoń II Siedlce 0:9 (0:3)
Bramki: Konrad Bednarczyk 15, 28, 62, Olaf Serżysko 33, 66, Bartosz Kaliniak 48, 73, Michał Łaszuk 55, Jan Wierzejski 65
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 4:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)
Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:2 (0:2)
Bramki: Kacper Kozak 10, Szymon Myrcha 16
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)
Czarni Węgrów – SEMP Pogoń Siedlce 0:6 (0:2)
Bramki: Sebastian Kapitan 1, Karol Jarosz 9, Adam Świętochowski 37, Kajetan Tomaszewski 55, Maciej Solarczyk 58, 60
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))
Promnik Gończyce – Masovia Siedlce 5:0 (2:0)
Bramki: Eryk Kisiel 4, Stanisław Płatek 12, Szymon Jurczak 34, Jakub Krzyśpiak 38, Wojciech Żelazko 46
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Wójcik 13, Igor Przyborowski 21
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)
Pogoń II Siedlce – Błękitni Stoczek 1:0 (1:0)
Bramka: Jarosław Chomka 24
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek / Dariusz Dziewulski (SEMP Pogoń II))
Błękitni Stoczek – SEMP Pogoń II Siedlce 4:7 (2:3)
Bramki: Piotr Gajewski 20, Przemysław Choromański 29, 36, Maciej Nowak 48 – Kacper Dziewulski 9, 19, 27, 49, Maciej Gregorczyk 32, Jan Suchodolski 47, Oliwia Sanetas 59
Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 1:6
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II))
Naprzód Skórzec – SEMP Pogoń Siedlce 1:8
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Masovia II Siedlce 5:5
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)
Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 3:8
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))
SEMP Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 14:1
Masovia Siedlce – AP Sokołów Podlaski 4:10 (2:5)
Bramki: Dawid Bąk 6, 9, 35, Szymon Strzaliński 52 – Michał Kalata 3, 47, Franciszek Seroczyński 10, 14, 17, Jakub Ignaciuk 27, 38, 51, Krystian Jenerałek 40, 43
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)
Szóstka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 4:9
Pogoń Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 9:2
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń II), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))
SEMP Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 6:2 (5:2)
Bramki: Kacper Lech 5, 51, Tobiasz Kazimierczak 11, Filip Kowalik 16, 27, Wojciech Zelent 30 – Kacper Wasiluk 22, Filip Kowalik 29 (s)
KS Łosice – SEMP Pogoń II Siedlce 1:6
Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 13:2
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)
Masovia Siedlce – AP Sokołów Podlaski 8:4
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-8
Liwia Łochów – SEMP Pogoń Siedlce
Masovia II Siedlce – Masovia Siedlce
SEMP Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce
Masovia II Siedlce – Liwia Łochów
Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce
Podlasie Sokołów Podlaski – Masovia II Siedlce
Liwia Łochów – Masovia Siedlce
Masovia Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski
Masovia II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)
Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec
Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn
Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce
Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki
Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce
Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce
Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
źródło: własne; foto: Kamil Sulej