Tęcza nadziei nad boiskiem w Korczewie

   
Autor:
Dodano: 2019/10/01 23:53    views 1527

Rozpoczęto prace mające na celu przystosowanie boiska w Korczewie do wymiarów spełniających wymogi rozgrywania spotkań w klasie A.

Grająca piąty rok w siedleckiej klasie-A drużyna Tęczy Korczew, wciąż rozgrywa domowe spotkania poza terenem swojej miejscowości. W poprzednim sezonie drużyna Stanisława Zduna gościła przyjezdne drużyny w Mordach, natomiast w tym sezonie w roli gospodarza Tęcza gra na obiekcie w Krzymoszach. Niecodzienna sytuacja wynika z tego, że boisko przy szkole w Korczewie nie spełnia wymaganych w klasie A wymiarów.

Wszystko wskazuje na to, że po niemal dwóch latach tułaczki, Tęcza wróci na boisko do Korczewa. Na ostatniej sesji radni Gminy Korczew przegłosowali odpowiednią uchwałę, a kilka dni później ciężki sprzęt wjechał na obiekt. Zgodnie z umową zawartą z wykonawcą, prace mają zostać ukończone do 15 listopada. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnią kolejkę rundy jesiennej zaplanowano na 10 listopada, drużyna Tęczy rozegra pierwszy mecz na poszerzonym boisku najprawdopodobniej rozegra na wiosnę 2020 roku.

 

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

 

Sponsorzy

Patronat medialny