Pierwsze zwycięstwo w sezonie i sesja zdjęciowa Ósemki (fotogaleria)

W meczu 2 kolejki II ligi siatkówki kobiet Krótka Mysiadło przegrała na swoim obiekcie z Ósemką Siedlce 1:3.

Drużyna Ósemki Siedlce wybrała się do podwarszawskiego Mysiadła by zwyciężyć i zrehabilitować się po porażce w pierwszej kolejce z AZS AWF UKSW Warszawa. Zespół Krótkiej Mysiadło również szukał przełamania po pierwszym meczu sezonu, w którym nie udało się sprostać AZS LSW Warszawa.

Podczas środowego treningu przed meczem z Krótką, nasz fotoreporter Maciej Sztajnert przeprowadził sesję zdjęciową, w której udział wzięły siatkarki Ósemki wraz z trenerem Jarosławem Plewińskim. Owoce tej współpracy możecie państwo podziwiać w galerii, do której link zamieszczamy poniżej.

Zmotywowane siatkarki Ósemki dobrze weszły w mecz z Krótką Mysiadło i bez większych kłopotów wygrały pierwszego seta. Podobny przebieg miała druga partia, którą zawodniczki z Siedlec pewnie wygrały do dwudziestu. Nieco inny przebieg miała trzecia część meczu, która nie ułożyła się po myśli podopiecznych trenera Plewińskiego. Po przegranym secie, Ósemka nie dopuściła do tie-breaka. Czwarta partia zakończyła się bezapelacyjną wygraną siedlczanek – zwycięstwo za 3 punkty stało się faktem.

PLANY ÓSEMKI

W trzeciej kolejce drugoligowych zmagań siatkarek dojdzie do derbowego pojedynku Ósemki Siedlce z Nike Węgrów. Ten mecz rozegrany zostanie w hali siedleckiej „Samochodówki” w środę 9 października o godzinie 19.

5.10.19, 12:00 –  Mysiadło

II liga: Krótka Mysiadło – Ósemka Siedlce 1:3 (22:25, 20:25, 25:20, 18:25)

Ósemka: 7. Agnieszka Krzymowska, 16. Agata Skrzypek, 6. Jagoda Michałek, 10. Agata Baranowska, 4. Ewa Grzelak, 5. Weronika Brzuzy, 13. Ewelina Karsztun (libero), 17. Agata Skikiewicz, 9. Maria Raszek, 8. Alicja Więckowska, 2. Martyna Wierzbicka