Pogoń powinna mieć swój charakter (multimedia)

   
Autor:
Dodano: 2019/10/11 11:03    views 1350

Na konferencji prasowej zorganizowanej przez MKP Pogoń Siedlce dokonano przedstawienia nowego trenera.

– Na wstępie chciałem podziękować mojemu poprzednikowi za pracę, którą włożył w budowanie zespołu. W pewnych momentach należy podejmować trudne decyzje. Będę z całych sił starał się sprostać zadaniu. Chcemy zbudować zespół, który będzie grał piłkę radosną. Klub – niezależnie od osoby trenera – powinien mieć swój charakter. Oglądałem wszystkie mecze Pogoni na żywo. Mam świadomość, że po dwóch kolejnych porażkach sytuacja jest trudna. Mam też świadomość, że kolejne trzy mecze gramy ze ścisłą czołówką. Jestem pewny, że zespół jest w stanie stawić czoła Widzewowi i wrócić ze zdobyczą punktową – powiedział trener Daniel Purzycki.

Purzycki będzie łączył funkcję dyrektora wykonawczego z trenerem pierwszego zespołu. Nie będzie jednak pobierał pensji z obu etatów, co zaznaczył prezes Andrzej Materski.

– Na rozstanie się z trenerem Kamilem Sochą wpłynęły różne czynniki. Zarząd klubu po wnikliwej analizie podjął taką decyzję. Uznaliśmy, że dalsza współpraca nie przyniesie odpowiednich skutków sportowych i szkoleniowych dla zespołu – powiedział Materski.

W sztabie szkoleniowym – poza rozstaniem z Sochą – nie zaszły inne zmiany.

Na koniec głos zabrał Michał Osiej – odpowiedzialny za Pogoń Biznes Klub. Zdradził on, że nowa inicjatywa ma już pierwsze sukcesy i 16 firm zdecydowało się zaangażować we wsparcie klubu.

źródło i foto: własne

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Pogoń powinna mieć swój charakter (multimedia)"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
olo
Gość
olo
3 dni 6 godzin temu

słucham i nie wierzę… a ktoś jeszcze wierzy… brakowało tylko stwierdzenia że chciałbym walczyć z głodem w Etiopii, i żeby nie było wojen.

panie Materski po jakiej analizie???? nie masz pan nic do gadania i tyle. robicie za pionków. wy nic nie możecie rozwiązywać, powierzać analizować. dobrze o tym wiecie. tylko brak odwagi….

stefaniszyn
Gość
stefaniszyn
3 dni 4 godzin temu

Podobnie jak Ty jestem “pełen podziwu” dla Zarządu, zwłaszcza dla p. Prezesa. Jak szybko i często można zmieniać zdanie, …nie tylko w polityce jak widać.

Marek
Gość
Marek
3 dni 54 minut temu

To po tej analizie trener-dyrektor stwierdził:”jestem 100% przekonany,że zespół jest gotowy aby stawić czoła Widzewowi” i po tej analizie właśnie zastępuje trenera, który zespół przygotował? Motają się w zeznaniach.
Panowie do konferencji nie mieli czasu się przygotować, tacy zarobienia. Paranoja.

FiLip
Gość
FiLip
3 dni 6 godzin temu

Zgadzam się z olo, zarząd nie ma nic do powiedzenia i tak naprawdę nie rozumiem dlaczego do tej pory nie podał się do dymisji. Przecież za pełnione funkcje nie pobierają wynagrodzenia, więc po co tam siedzą??????!!!!!!. Wychodzi na to, że ludzie zasiadający w zarządzie nie mają honoru?!

F3....
Gość
F3....
3 dni 5 godzin temu

Na razie klub jest na minusie. W takiej sytuacji członkom zarządu nawet nie myśli o zwołaniu walnego nadzwyczajnego dot. ustąpienia. Nie byłoby chętnych na przejęcie ich obowiązków i uwolnieniu od odpowiedzialności : https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/podatnik-w-urzedzie/310781,Odpowiedzialnosc-czlonkow-zarzadu-za-zobowiazania-stowarzyszenia-lub-fundacji.html. Jeżeli natomiast klub wyjdzie na prostą prezesi ponownie zamienią się stołkami i zgodnie oświadczą, że uratowali klub pomimo, że od roku nie mają nic do powiedzenia. Układ jaki jest obecnie daje jako taką stabilizacje finansową. Pozostaje kwestia jakości gry i treningów. Oceny i rozliczenie nastąpi w swoim czasie. Na razie dajmy popracować dwóm panom w spokoju.

Kibic
Gość
Kibic
3 dni 5 godzin temu

To wszystko jest chore.
Układy, układy,układy.
Człowiek , który sądził się z klubem jest teraz najważniejszą osobą w klubie i o wszystkim decyduje.
Panie Materski dlaczego przed spadkiem z 1 ligi nie było wnikliwej analizy i nie zwolniliście trenera tylko czekaliście do końca.
Pan Purzycki chciał zostać trenerem i został .Nikt mu nie przeszkodził i nie przeszkodził w osiągnięciu swoich celów.

KP KP
Gość
KP KP
3 dni 3 godzin temu

szukam odpowiedniego slowa 😀 nie no roz… system 😀 ludzie wy rujnujecie ten klub, tworzyć własna markę 🙂 jak my nawet nie gramy swoimi 🙂 to raz. z Całym szacunkiem do p.Daniela, czy Pan wie gdzie się ciśnie ? raz już sądy były

p.s Ściągamy syna?

Vira
Gość
Vira
3 dni 2 godzin temu

Młody Osiej jaki rekin biznesu 🙂
Pewnie mało kto pamięta ale startował do kariery w I zespole mniej wiecej w tym samym czasie co Jacek Kiełb.Talent miał nie mniejszy ale był za to nadzwyczaj leniwy i skonczyl grać gdzieś po Kałuszynach.

Cała konfa dosyć przaśna i zabawna ale perełką było zapowietrzenie sie mości prezesa po pytaniu o zwolnienie Sochy.Hehe… epickie jak powiadają gimbusy.

Jak to mówi mój mechanik od fury “jezdzic, słuchać, obserwować”.I chyba to nam to zostało poki co robić.A czas pokaże co z tego wyjdzie.

stefaniszyn
Gość
stefaniszyn
1 dzień 20 godzin temu

pokazała Pogoń Purzyckiego i Materskiego swój charakter w meczu z Widzewem …..płacz to za mało, to rozpacz. Bieda z nędzą

Kibic
Gość
Kibic
22 godzin 34 minut temu

Pan prezydent Sitnik-sponsor strategiczny Pogoni. Brawo

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

 • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
  XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
 • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
  Puchar Polski juniorów i juniorek
 • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
  Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
 • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
  III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
 • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
  II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
 • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
  I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
 • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
  II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
 • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
  Puchar Polski juniorów i juniorek
 • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
  II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
 • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
  II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny