Starczyło sił na połówkę

W pierwszym wyjazdowym meczu SMKK przegrała 52:63 w Żyrardowie.

SMKK zaczęła sezon od domowej porażki ze stołecznym Ursusem, zaś Trójka wygrała w Aleksandrowie Łódzkim.

Siedlczankom wystarczyło sił na 20 minut wyrównanej walki. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem, zaś druga minimalną porażką. Do przerwy było 37:36 dla koszykarek z Żyrardowa.

W drugiej połowie obie drużyny miały problem ze skutecznością. Ciut lepiej pod koszem rywalek radziły sobie gospodynie i to one cieszyły się z końcowego zwycięstwa 63:52. Prawie połowę punktów dla SMKK zdobyła Klaudia Rusinek.