Mecenasi sportu uhonorowani

   
Autor:
Dodano: 2019/10/15 20:14    views 1890

W Sali Białej MOK uhonorowano mecenasów sportu za 2018 rok.

Na wniosek WLKS Siedlce-Nowe Iganie tytułem Mecenasa Sportu nagrodzono Bozamet – firmę Sławomira Zawieski. W 2018 roku był sponsorem wielu zawodów sportowych organizowanych przez WLKS. Największe z nich to: Międzynarodowy Turniej im. Eugeniusza Bryzka w podnoszeniu ciężarów, Finał Centralny Ogólnopolskiego Turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka”, XXI Ogólnopolskie Igrzyska LZS oraz Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka.

Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego zgłosił do nagrody Euro Montage i właściciela Krzysztofa Daniłowskiego. W 2018 roku firma wspierała finansowo trzy najważniejsze imprezy sportowe sezonu: Mistrzostwa Europy WPF w Trójboju Siłowym, Puchar Polski WPF w Kulturystyce i Fitness oraz International Polish Cup – Eliminacje do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

Na wniosek tego samego stowarzyszenia Złotym Mecenasem Sportu została firma Euro Rent należąca do Krzysztofa Laskowskiego. W 2018 roku spółka była głównym sponsorem: Mistrzostw Europy WPF w Trójboju Siłowym, Pucharu Polski WPF w Kulturystyce i Fitness oraz International Polish Cup – Eliminacji do Arnold Classic w Trójboju Siłowym.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Vira
Gość
Vira
8 miesięcy 23 dni temu

No prosze, Koza jaki potulny chłopczyk. A róznie z tym bywało oj różnie 🙂

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny