W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.
Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)
Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 3:0 (wo) – goście nie dojechali
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)
Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki: Oliwier Kryszczuk 16 – Marcel Kowalewski 15, Oskar Szczepański 24
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Pogoń II Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – Legia Warszawa 1:8
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)
Promnik Gończyce – SEMP Pogoń Siedlce 1:5
SEMP Pogoń Siedlce – MKS Małkinia 4:0 (2:0)
Bramki: Krystian Żabczyński 1, 70, Szymon Celiński-Jakubowicz 21, Mikołaj Bożek 59
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)
Pogoń II Siedlce – Wicher Sadowne 3:0 (wo) – goście nie dojechali
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-13 (trenerzy Andrzej Cabaj (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))
Olimp Stok Lacki – SEMP Pogoń Siedlce 3:0
Pogoń II Siedlce – Activum Sports Mińsk Mazowiecki 10:1 (7:0)
Bramki: Mateusz Patleta 3, Mikołaj Chomiczewski 6, Olivier Olszewski 10, 24, 25, 28, Marcel Gawel 22, Maciej Chromiński 33, Maciej Wawryniuk 40, 57 – Marcin Bartnicki 39
Wilga Miastków Kościelny – Pogoń II Siedlce 0:4 (0:1)
Bramki: Mikołaj Chomiczewski 14, Ignacy Brochocki 40, Kacper Pluciak 47, Eryk Łęczycki 53
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)
KS Łosice – SEMP Pogoń Siedlce 0:6 (0:3)
Bramki: Piotr Piekarski 5, Maciej Solarczyk 10, 13, Sebastian Kapitan 36, 45, Mateusz Jurzyk 41
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))
Masovia Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 3:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Niedzielski 36, 39, Maksymilian Wyrzykowski 44 – Eryk Kulma 11, Damian Rosik 18
Champions Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:3 (2:1)
Bramki: Maksymiljan Brodacki 19, Szymon Kopiel 22 – Józef Jastrzębski 4, 40, Nikodem Marczuk 32
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)
Pogoń II Siedlce – Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki 4:0 (0:0)
Bramki: Józef Chibowski 32, 39, 45, Oliwier Klewek 42
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)
Pogoń III Siedlce – Hutnik Huta Czechy 3:0 (wo) – goście nie dojechali
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))
AP Sokołów Podlaski – Masovia Siedlce 6:4 (3:2)
Bramki: Kacper Gąszczak 2, Kacper Plichta 18, 29, 43, 45, 46 – Julian Banasiuk 17, Maksymilian Wyrzykowski 30, Dominik Olek 34, Tomasz Tajak 60+1
Olimp Stok Lacki – SEMP Pogoń II Siedlce 1:9 (0:5)
Bramki: Jan Choiński 32 – Damian Gryczka 3, 8, 38, Tomasz Nowak 18, Filip Urbanek 20, 25, 46, Krzysztof Saczewski 40, Szymon Selwanowicz 58
Pogoń Siedlce – Błękitni Stoczek 14:3
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trener Damian Guzek)
Piątka Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 1:6
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)
Pogoń II Siedlce – Naprzód II Skórzec 10:2 (6:1)
Bramki: Kacper Giernicki 3, 22, 26, 49, 53, Jakub Świnarski 9, Kamil Pałka 16, Vincent Kowalik 29, Szymon Wrzosek 47, Krzyztof Dziewulak 58 – Igor Prachnio 18, Jakub Świnarski 51 (s)
Pogoń II Siedlce – Victoria Kałuszyn 11:1
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))
Masovia Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 9:6
SEMP Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 2:1
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)
Pogoń Siedlce – Champions Mińsk Mazowiecki 9:5 (2:3)
Bramki: Oliwier Madej 17, Borys Pazdyka 23, 50, Szymon Wrzosek 31, 37, 47, Krzysztof Dziewulak 33, 53, Filip Strzyżewski 55 – Kacper Chomko vel Chomicki 9, Dawid Tomaszewski 27, 30, Hubert Ołdak 44, 56
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń II), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))
SEMP Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 10:2 (7:2)
Bramki: Jakub Tarasiuk 2, Wojeciech Zelent 8, Tomasz Kazimierczak 14, Kacper Lech 21, 25, Wiktor Wyszomierski 23, 33, Aleks Jóźwiak 26, Aleksander Iliński 46, 50 – Michał Słonecz 13, Aleksander Szcześniak 28
Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 9:5
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)
Masovia Siedlce – Szóstka Mińsk Mazowiecki 5:10 (3:7)
Bramki: Tymoteusz Świder 7, 57, Szymon Strzaliński 14, 30, Mikołaj Barankiewicz 46 (s) – Bartosz Gawryś 1, 4, 16, 26, Mateusz Gójski 3, Bartosz Kozłecki 18, 19, 32, Błażej Kowalik 54, Alan Miąskiewicz 59
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj (Pogoń, Pogoń II))
Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 3:0
Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 5:1
Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 0:0
Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:4
Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 2:0
Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 1:1
Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Kamil Sulej